Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Dlaczego nie ma chętnych do pracy w Komisjach Wyborczych ?? W mediach taka informacja jest od 2 miesięcy ??? Czy ktoś zwrócił uwagę ??? Moze chodzi o to by odciąć wyborców od urn ? Żeby głosowali online ??? Serwery niby bezpieczne ??? Może chodzi od wybranie za wyborców ??? .... Od którego wyboru od...
Dlaczego nie ma chętnych do pracy w Komisjach Wyborczych ?? W mediach taka informacja jest od 2 miesięcy ??? Czy ktoś zwrócił uwagę ??? Moze chodzi o to by odciąć wyborców od urn ? Żeby głosowali online ??? Serwery niby bezpieczne ??? Może chodzi od wybranie za wyborców ??? .... Od którego wyboru odciąć się nie da !!!! Józef Beck !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
z tego wynika, że 25 + 35 (5 razy 7 lat) + 30 daliśmy, a dostaliśmy 300 miliardów. Czyli mamy 210 miliardów na plusie. Dzieki rekin666: przekonałeś mnie bym przestał być eurosceptykiem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane