Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Na szczęście Polska to kraj w którym dwóch facetów pchających wózek to ...... żule. I niech tak zostanie :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt nie zarzuca, że wielodzietna rodzina jest patologiczna. Patologiczna jest wtedy jak się rodzice ruch*ją jak króliki i co 9 miesięcy jest nowe dziecko, ojciec od rana do wieczora żłopie piwsko, matka to samo, a "żyją" na koszt państwa. To jest PATOLOGICZNE. Oba obrazki nie przedstawiaj...
Nikt nie zarzuca, że wielodzietna rodzina jest patologiczna. Patologiczna jest wtedy jak się rodzice ruch*ją jak króliki i co 9 miesięcy jest nowe dziecko, ojciec od rana do wieczora żłopie piwsko, matka to samo, a "żyją" na koszt państwa. To jest PATOLOGICZNE. Oba obrazki nie przedstawiają patologicznego modelu rodziny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten muzułmanin na dole to się nieźle ustawił.Nie dość, że ma dwie żony, to jeszcze stawiają go na wzór rodzinom katolickim.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane