Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Sen Hitlera się spełnia. Słowianie zapierdalają jako niewolnicy dla zachodu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe, bo oficjalnie władze Niemiec twierdzą,że wiek emerytalny ma być zwiększany stopniowo i osiągnąć 67 lat w 2029 roku. Wystarczy wyggoglać1
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie polski trzeba sie wstydzić tylko pociągnąć do odpowiedzialności tych politykow ktorzy to przegłosowali, bo działali na szkodę kraju. I obywateli, i byc moze jednak niemieckie korzenie niektorych politykow maja znaczenie przy podejmowaniu decyzji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po co mają pracować, skoro ich stać żeby im polak d**ę podcierał. Nie zagłosuje już na żadną partię, która siedzi już od lat w rządzie i tylko obiecuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Reforma przewiduje obniżenie wieku emerytalnego dla tych, którzy przez 45 lat płacili składki na świadczenia społeczne więc nie wiem czym się tak ekscytujecie. Wystarczy by rok człowiek był na bezrobociu i robota do 67.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane