Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a tym bardziej nie głosowac na PiS !!!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszyscy głosujący na PO robią to ze strachu przed PiS. dlaczego? przecież pis już rządził i narobił zdecydowanie mniej szkód jak platforma. owszem - kilka pokazowych procesów, inwestycje pod publiczkę typu włoszczowa czy wstęp do lotniska w kielcach (na szczęście gosiewski odszedł), zniszczenie hand...
Wszyscy głosujący na PO robią to ze strachu przed PiS. dlaczego? przecież pis już rządził i narobił zdecydowanie mniej szkód jak platforma. owszem - kilka pokazowych procesów, inwestycje pod publiczkę typu włoszczowa czy wstęp do lotniska w kielcach (na szczęście gosiewski odszedł), zniszczenie handlu ze wschodem. I tyle!! A PO? w związku z ukrainą załatwili handel lepiej niż PIS - a poza tym ich złodziejstwu, niegospodarnosci, głupocie, biurokracji i podporządkowaniu polski niemcom i rosji pis nigdy nie dorówna. więc czemu tak drzycie przed pis?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Popieram w 100%
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
głosujcie na kogo chcecie, ale idźcie w ogóle na wybory zamiast tutaj pyszczyć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Robaki, polaczki, cebulaczki. I tak zagłosowaliście na nich:) Mam nadzieję, że tusk sprzeda ten kraj głupotą płynący. Gardzę wami:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane