Reklama
Reklama

Komentarze

24
M
Mr_Flood 🏹 Łowca
12 lat temu

A ja tam byłem i kupiłem se wieżyczkę Eiffla od murza (sporo się utargowałem:)) badziewie nie badziewie, stoi sobie na szafie :)

0

Zglos komentarz

L
lolow86 🌾 Wieśniak
12 lat temu

" pić ojro pić ojro"

0

Zglos komentarz

L
Lukasz23l 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ja to ujmę tak . Byłem widziałem i przemyślałem . Następnym razem jak tam będę Wolę kupić od nich 5 wieżyczek w cenie 1 na wierzy . a czy oni są agresywni hmm . moje stanowcze no merci rozumieli .

0

Zglos komentarz

C
carmamir 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wszedzie sa czy to Majorka czy Paryz. Nie powiedzialbym zeby byli agresywni lub nachalni, moze kwestia bariery jezykowej ? (ang.) Dla mnie liczy sie ze probuje uczciwie zarobic, nawet wpychajac tandete turystom, anilza mialby byc przestepca, wiec nastepnym razem moze podejdzcie do nich tak jak...

Wszedzie sa czy to Majorka czy Paryz. Nie powiedzialbym zeby byli agresywni lub nachalni, moze kwestia bariery jezykowej ? (ang.) Dla mnie liczy sie ze probuje uczciwie zarobic, nawet wpychajac tandete turystom, anilza mialby byc przestepca, wiec nastepnym razem moze podejdzcie do nich tak jak do innych pracujacych ludzi...

0

Zglos komentarz

D
12 lat temu

Trzeba być asertywnym poza tym 5 małych Eiffelek za 1EUR to nie majątek nawet jak się rozleci :) Wystarczy powiedzieć nie dziękuję jak się nie chce kupić i nikt nikogo nie atakuje:) Lepiej niech sprzedają niż wyłudzają jak cyganki na polach Marsowych, które chodzą z kartkami że niby zbierają na szcz...

Trzeba być asertywnym poza tym 5 małych Eiffelek za 1EUR to nie majątek nawet jak się rozleci :) Wystarczy powiedzieć nie dziękuję jak się nie chce kupić i nikt nikogo nie atakuje:) Lepiej niech sprzedają niż wyłudzają jak cyganki na polach Marsowych, które chodzą z kartkami że niby zbierają na szczytny cel i mają powpisywane kto ile dał:) O dziwo niektórzy w to wierzą i też dają na ten jakże "szczytny cel" :)

0

Zglos komentarz

M
masakra01 🏹 Łowca
12 lat temu

W Polsce , nad morzem też można kupić ciupagę z muszelkami made in china ;)

0

Zglos komentarz

M
mlynarsky 😏 Szyderca
12 lat temu

do AFRYKI!

0

Zglos komentarz

S
SaoPaulo 🎖️ Snajper
12 lat temu

Bambus pierd*olony!!! :P

0

Zglos komentarz

R
rooa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ojojoj

0

Zglos komentarz

B
12 lat temu

Handel to handel,Oni sprzedawaja badziewie i malo kto juz sie na to nabiera,a polskie(nie tylko) sklepy wciskaja towar nie przetestowany wciskajac markowe (podrabiane) produkty za krocie???

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

W Sewilli rok temu wyje.ba.łem takiemu bez konsekwencji.

0

Zglos komentarz

D
dominv 🌾 Wieśniak
12 lat temu

maja pomysl na zarabianie to niech sobie sprzedaja, ale fakt jest ich tam doslownie setki i mozna u nich kupic nie tylko wieze, jednego widzialem z reklamowka biedronki

0

Zglos komentarz

S
Sheereen 😏 Szyderca
12 lat temu

Byłam 3 razy w Paryżu, w tym raz przez 2 tygodnie i tylko raz zaczepił mnie czarnoskóry pan, który chciał mi opchnąć ręcznie robioną bransoletkę. Włożył mi ją na rękę i zażyczył sobie 5 euro. Niestety nie miałam przy sobie tylu euro w gotówce, pokazałam mu nawet portfel, gdzie były same złotówki. Pa...

Byłam 3 razy w Paryżu, w tym raz przez 2 tygodnie i tylko raz zaczepił mnie czarnoskóry pan, który chciał mi opchnąć ręcznie robioną bransoletkę. Włożył mi ją na rękę i zażyczył sobie 5 euro. Niestety nie miałam przy sobie tylu euro w gotówce, pokazałam mu nawet portfel, gdzie były same złotówki. Pan przystał na 10 złotych. Oprócz tego, że był nieco natrętny, był bardzo miły. ;) A co do tych z wieżami z Chin, nigdy nie miałam jakiś nieprzyjemnych sytuacji.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A dał Ci po zaworach?? :)CZARNA PYTA CI SIE MAŻY :)

0

Zglos komentarz

S
Sheereen 😏 Szyderca
12 lat temu

Nie, za to MARZY mi się, żeby takie tępe im****le jak Ty wzięły do ręki słownik i j*bnęły się w łeb. To, że zamieniłam dwa słowa z czarnoskórym kolesiem, nie znaczy, że jestem miłośniczką czarnych "pyt". Widać, że niektórym rasizm rzuca się na mózg. Gdyby to był biały Polak/ Włoch/ Czech i...

Nie, za to MARZY mi się, żeby takie tępe im****le jak Ty wzięły do ręki słownik i j*bnęły się w łeb. To, że zamieniłam dwa słowa z czarnoskórym kolesiem, nie znaczy, że jestem miłośniczką czarnych "pyt". Widać, że niektórym rasizm rzuca się na mózg. Gdyby to był biały Polak/ Włoch/ Czech itp. to założę się, że nie napisałbyś tego durnego komentarza.

0

Zglos komentarz

D
dijef 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kiedyś jeden w Paryżu właśnie zawiązał mi jakieś sznurki na nadgarstku. Mówił, że to dobre tam na różne rzeczy itp. Chciałem mu dać 2 euro, a miałem same grube pozostałe to mało żeśmy się nie pobili. Pieprzył coś, że tylko papier się liczy. To było w 2009 i tylko nerwów przysporzyło.

Kiedyś jeden w Paryżu właśnie zawiązał mi jakieś sznurki na nadgarstku. Mówił, że to dobre tam na różne rzeczy itp. Chciałem mu dać 2 euro, a miałem same grube pozostałe to mało żeśmy się nie pobili. Pieprzył coś, że tylko papier się liczy. To było w 2009 i tylko nerwów przysporzyło.

0

Zglos komentarz

R
rafalinho007 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dobrze, że dałeś ten czerwony prostokąt bo pomyślał bym, że zmorą Paryża są ci biali turyści.

0

Zglos komentarz

C
cebulak666 😏 Szyderca
12 lat temu

j,,bane malpy

0

Zglos komentarz

L
lerrik 🌾 Wieśniak
12 lat temu

mudżin. I wszystko jasne.

0

Zglos komentarz

M
m_p_123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Może nie wiecie, ale te figurki sprowadza z Chin mafia i zmusza tych Murzynów do sprzedaży. Jak są naloty policji, to Murzyni porzucają towar i uciekają - widziałem na własne oczy.

0

Zglos komentarz

S
sandalo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ale w sumie mozna u nich dobry deal zrobic. Moj kumpel za jednego eurasa kupil 5 tych najmniejszych wiezy Eiffla. Nie wiem jak temu murzynowi to się oplacalo. Ja taka samą, ale jedną kupiłem w sklepie za 2euro:P

0

Zglos komentarz

N
nexus4610 🌾 Wieśniak
12 lat temu

kto jest za tolerancja?

0

Zglos komentarz

S
sebastian22310 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No oni są straszni, kurde czekasz sobie w kolejce na wieże Eiffla, a tu murzyn za murzynem proponują ci takie pamiątki jak na obrazku. Ale oni nie są tylko przy wieży Eiffla, oni są przy wszystkich atrakcjach paryża !!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

W Barcelonie to samo pelno murzynow sprzedajacych jakies badziewiaste pamiatki!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

W Barcelonie, Mediolanie, Paryżu, Wenecji itd. Czarnuchów wszędzie pełno i nie dadzą spokojnie zdjęć porobić!

0

Zglos komentarz

Z
zulka123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Hehe byłem w Barcelonie, ale oni pamiątek nie sprzedawali tylko coś innego ;p tak czy siak byli bardzo natrętni ;p

0

Zglos komentarz

D
dobry281 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Murzynek bambo w franci mieszka to chyba nie jest francuzów koleżka

0

Zglos komentarz

A
asanek 💩 JP 100%
12 lat temu

wez cis jakbys jill0987 sprzedawal/ła na ulicy co dzien zeby na chleb czy tam dopy zarobic tez byłbyś/byłabyś natretan to weż CiŚ od takich nara

0

Zglos komentarz

L
lenkaya 🎖️ Snajper
12 lat temu

Też nie lubię natrętnych ulicznych handlarzy ale chyba lepiej jeżeli uczciwie próbują zarabiać na życie zamiast kraść.

0

Zglos komentarz

Reklama