Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W polsce system podatkowy juz jest tak zamotany ze nie ma w polsce uczciwego człowieka, na kazdego znajdzie sie paragraf , a jest tak zrobione prawo by urzednik miał władze całkowita i mogl brac lapowki, nie ma innego wytłumaczenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
...zapłacimy, zapłacimy mam rachunków za 28 tysi i zapłacimy.. ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W przypadku benzyny suma podatków przekracza 50% ceny paliwa, papierosów 85%,wódki 65,9%. A co Oni sobie myśleli, że przyjdą tu wyeksploatują złoża (o ile jakieś są) zostawią syf, wytransferują całe zyski za granicę jak sieci handlowe albo banki. Mam nadzieję, że rząd nie ugnie się pod naciskiem lob...
W przypadku benzyny suma podatków przekracza 50% ceny paliwa, papierosów 85%,wódki 65,9%. A co Oni sobie myśleli, że przyjdą tu wyeksploatują złoża (o ile jakieś są) zostawią syf, wytransferują całe zyski za granicę jak sieci handlowe albo banki. Mam nadzieję, że rząd nie ugnie się pod naciskiem lobbystów koncernów wydobywczych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane