Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie, to nie jest Twój absurd. Nie masz wyłączności na absurdy na tym portalu. Jeśli nie widzisz różnicy - zobacz swój i ten - i jeszcze raz. Widzisz, że są inne? Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, że są tutaj "mody" na absurdy to jestem pod wrażeniem. Ale powtórzę - NIE, TO NIE JEST TWÓJ ABSUR...
Nie, to nie jest Twój absurd. Nie masz wyłączności na absurdy na tym portalu. Jeśli nie widzisz różnicy - zobacz swój i ten - i jeszcze raz. Widzisz, że są inne? Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, że są tutaj "mody" na absurdy to jestem pod wrażeniem. Ale powtórzę - NIE, TO NIE JEST TWÓJ ABSURD.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A KTO PIERWSZY TO WRZUCIŁ NA WIOCHA? JA MIAŁEM TAKIE SYTUACJE, ŻE KTOŚ MI PISAŁ O TYM, ŻE DANY ABSURD JUŻ JEST. I KASOWAŁEM. PO CO POWIELAĆ? ALBO CO GORSZA KRAŚĆ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy on Ci to ukradł? Nie, więc nie pisz, że to jest Twój absurd. U innych użytkowników jakoś nie drzesz się DRUKOWANYMI LITERAMI, że dane absurdy już są.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bedzie padał deszcz bo kobiety się kłócą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a czy ja napisałem, że ktoś mi ukradł absurd? CHODZI O TO, ŻE PO CO POWIELAĆ? I ZAŚMIECAĆ WIOCHĘ? ROZUMIESZ DEDE?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@egon pablo jeszcze nie zdecydował czy jest kobietą czy mężczyzną ;) @pablo TO MÓJ ABSURD. Trzeba było napisać - Już o tym pisałem, czy już dodałem o tym absurd. Jeżeli tak pilnujesz praworządności na tym portalu to dlaczego nie zwracasz uwagi swoim znajomym, że już coś jest?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
DEDE: NO WŁAŚNIE ZWRACAM. ONI MI TEŻ ZWRACAJĄ. I NIE MA PROBLEMU NAJMNIEJSZEGO. CHYBA TO WAŻNE, ŻEBY ZWRACAC UWAGĘ ZE COŚ JEST. NAWET JEST NIEBIESKI NAPIS "BYŁO"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pablo, Jurek powiela i nikt na niego nie krzyczy. No chyba że ja się czepiam ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
JUREK MI NIEDAWNO NAPISAŁ, ŻE WRZUCIŁEM COŚ, CO ON WRZUCIŁ. NO I USUNĄŁEM BEZ DYSKUSJI. JAKI PROBLEM?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@pablo Ty tak fajnie zwracasz uwagę innym i patrzysz na siebie, że sam 5 razy wrzucasz ten sam absurd i czekasz na moment aż znajdą się osoby, które tego nie zauważyły i plusują :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"pablo" alias jurek, wyłącz caps lock to raz przestań pie*dolić to dwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale może złożą deklaracje wiary i w imię miłosierdzia nie będzie mandatu na drodze, albo sąd po wcześniejszym zdeklarowaniu, skorzysta z klauzuli sumienia i odmówi rozpatrzenia wniosku o ukaranie. ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jest coś takiego jak przekłamanie licznika czyli występuje jakaś tolerancja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie dziesięciu km/h tylko tolerancja jest 10 % to raz, a po drugie żeby z taka dokładnością mierzyć prędkość to trzeba jeszcze mieć do tego sprzęt odpowiednio często "kalibrowany"....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane