Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2według tego co przedstawiłeś prym wiodą przyjaciele naszego rządu. czyżby nasz rząd lubił faszyzm. ci barbarzyńcy są leczeni w naszych szpitalach, kiedy obywatel polski musi czekać niemal na wszystkie świadczenia medyczne. przyjaciele rzucają naszym wielkim przywódcom kłody przy każdej okazji a ci i...
według tego co przedstawiłeś prym wiodą przyjaciele naszego rządu. czyżby nasz rząd lubił faszyzm. ci barbarzyńcy są leczeni w naszych szpitalach, kiedy obywatel polski musi czekać niemal na wszystkie świadczenia medyczne. przyjaciele rzucają naszym wielkim przywódcom kłody przy każdej okazji a ci im zastępują czopki na rozwolnienie. przyjaciele w tej chwili znów gwałcą i mordują, a ci ograniczyli się jedynie do sporadycznych relacji o walce z separatystami. jeżeli ten Bóg istnieje to nasi przywódcy miejsce w tym drugim wymiarze mają pewne na samym dnie tego gorszego w tym przypadku istnienia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PRAWDA... a AK to antysemici, a Bartoszewski milczy...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane