Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
Josh211 🏹 Łowca
12 lat temu

Po co nagradzać jeśli to oznacza ubytek z kasy? Przecież to nie o to chodzi byśmy jeździli zgodnie z przepisami tylko o to żeby nas 'czesać' z kasy. Tu jest Polska, a nie Szwecja.

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

ta, a kto tym pejsatym kutafonom zaspokoi głód pieniędzy? byli zdolni rozpirzyć całą polską gospodarkę, zakłady i banki sprzedać za bezcen, a ty myślisz że odpuszczą sobie nagle zysk z fotoradarów i zaczną nagradzać.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

U nas ... co najwyżej by był ten fotoradar ale by nie działał !!! Ale kase na jego postawienie chętnie by wydali do ....

0

Zglos komentarz

A
andrzej.pyrek.5 🌾 Wieśniak
12 lat temu

glupi pomysł, nagradzac za coś co powinno byc naturalną sprawą, idac dalej, za niedlugo trzeba bedzie nagradzac wszystkich za wyrzucanie śm***i, chodzenie po chodniku, nie malowanie po przystankach itp. Dlatego np dziecka też nie wolno wynagradzac za kazda dobra rzecz jaka zrobi bo bedzie tego czeki...

glupi pomysł, nagradzac za coś co powinno byc naturalną sprawą, idac dalej, za niedlugo trzeba bedzie nagradzac wszystkich za wyrzucanie śm***i, chodzenie po chodniku, nie malowanie po przystankach itp. Dlatego np dziecka też nie wolno wynagradzac za kazda dobra rzecz jaka zrobi bo bedzie tego czekiwalo zawsze i juz niczego nie zrobi bezinteresownie.... temat rzeka, ale chyba wyjasnilem jak to wyglada z mojego pkt. widzenia

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Roznica jest taka ze przy tamtym fotoradarów trzeba dac , a nasz rzad potrzebuje ukrasc.

0

Zglos komentarz

Reklama