Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
bubala 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Przyjaciel trzymany na wycieraczce pod drzwiami podczas odwiedzin. ładna mi przyjaźń. panie baraku, źle pan interpretuje tą przyjaźń. powiedz pan tym burakom co pana goszczą, kim dla szanownego pana oni są, bo ja przyjaciół przyjmuje w otwartych drzwiach i zapraszam do środka. nie, że zaraz pana odw...

Przyjaciel trzymany na wycieraczce pod drzwiami podczas odwiedzin. ładna mi przyjaźń. panie baraku, źle pan interpretuje tą przyjaźń. powiedz pan tym burakom co pana goszczą, kim dla szanownego pana oni są, bo ja przyjaciół przyjmuje w otwartych drzwiach i zapraszam do środka. nie, że zaraz pana odwiedzę bo zwisa mi to miękkim wałkiem, ale fałsz pański i panu podobnym to mistrzostwo obłudy i kłamstwa, w którym rzeczywiście ma pan tu w polsce zdolnego ucznia, wnuka hitlerowca.

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Skoro mamy wielu przyjaciół to tylko się cieszyć ;-)

0

Zglos komentarz

C
cymboriki 🌾 Wieśniak
12 lat temu

K.rwa a co z wizami!!!

0

Zglos komentarz

M
ManiekFraniek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wcale Obama tak nie powiedział. Dziennikarze jak zwykle wszystko przekręcają. Powiedział"mam najlepszego przyjaciela w Polsce". A to oznacza, że może nim być każdy np. Kazio z Wąchocka :D

0

Zglos komentarz

Reklama