Reklama
Żałosne jest wstawienie zdjęć w takim miejscu,

Żałosne jest wstawienie zdjęć w takim miejscu,

przez Admin — 12 lat temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
B
Burgundowy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nagrobek łączący w sobie chodnik,łazienkę i grzadkę.Wyczucie smaku na równi z poczuciem przyzwoitości gimbusa ze zdjęcia.Urna i skromna płyta nie byłaby lepsza?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Eeee gust i nagrobek, ok.... a zresztą to jeden z najskromniejszych nagrobków jakie widzę, więc że akurat tego się czepiasz to dziwne.Siebie pochować możesz nawet w rowie nikt przyzwoity twojej woli i rodziny nie będzie kwestionował poczuciem estetyki.

0

Zglos komentarz

G
gibon_1234 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nic tylko zamknac na noc w chlodni z trupem moze nabije troche rozumu do glowy albo i nie ...

0

Zglos komentarz

S
Sigmundo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zgadzam się- żałosne jest wstawianie zdjęć na facebooku.

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

Przecież widzicie, że to blondynka.

0

Zglos komentarz

J
JestemPaula 🌾 Wieśniak
12 lat temu

co z tego, że blond?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

może nie lubiła starej...

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
12 lat temu

Ale z**b@ny balans bieli :/

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Wszystko na różowo ! Az sie w oczach pierd*li!

0

Zglos komentarz

Reklama