Reklama
Reklama

Komentarze

17
X
xeper848 💩 JP 100%
12 lat temu

tu chyba chodzi o walki bez kimon (GI) w brazylijskim jiu-jitsu

0

Zglos komentarz

K
kendi1991 🌾 Wieśniak
11 lat temu

wczoraj tego typka u mechanika widzialem w lubinie, taki lysawy grubawy

0

Zglos komentarz

S
stanislaw.p 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Hehe widuję ją w tym samochodzie w Polkowicach :) Trza przyznać laska ma jaja :)

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
12 lat temu

Wg. mnie tam jest napisane D (zero) Nogi a nie Do Nogi... nie umiecie czytać?!

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

i tak się s**i wyrywa na blachę :)))

0

Zglos komentarz

K
kruchy0 💩 JP 100%
12 lat temu

To fura dziewczyny :> Więc raczej nie przedłuża penisa...

0

Zglos komentarz

S
ssij_mi_jaja 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

a wg. mnie jak nie ma na co kasy wydawać to kto mu zabroni

0

Zglos komentarz

O
orgia 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dokładnie, a po drugie zapewne mnie by rozbawiła ta rejestracja gdybym zobaczył ją przejeżdżając obok.

0

Zglos komentarz

I
Intel97 💩 JP 100%
12 lat temu

Ona jest z Polkowic

0

Zglos komentarz

C
czlowiek_kciuk 🌾 Wieśniak
12 lat temu

może jest protetykiem?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

Dzero NOGI! Troszkę się oszukał.

0

Zglos komentarz

P
ptaq1978 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Lubin - jamniki ;-)

0

Zglos komentarz

A
Adamo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pewnie miał na myśli "psy", chciałbym zobaczyć ich miny podczas kontroli drogowej :)

0

Zglos komentarz

M
mckmmck 💩 JP 100%
12 lat temu

LUBIN Moje Miasto:)

0

Zglos komentarz

T
Tarboszek 😏 Szyderca
12 lat temu

Moim zdaniem fajne, a na pewno lepsze niż "D0 GAROW"

0

Zglos komentarz

B
bleblezuza 😏 Szyderca
12 lat temu

Najlepsza jaką widziałam, Polak w UK: PI5DA. Samego siebie tak nazywać... no cóż.

0

Zglos komentarz

B
bubala 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

ludzie z wiochy wychodzą i wyjeżdżają, a ta jak przekleństwo z każdej strony do nich wraca

0

Zglos komentarz

D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ta fura wraz z tą rejką tworzą mu przedłużenie penisa....pewnie ma kompleks małego członka

0

Zglos komentarz

S
ser-twarogowy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Lubin! W tle Jamniki, więc wszystko się zgadza :-)

0

Zglos komentarz

Reklama