Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polskość to nie normalność ! To słowa tego kr***na Thusska....pamietacie !? Oni wcale nie ukrywaja juz ze maja nas, Polakow w du**e, głeboko i ze jak zdemontuja nam nasza ojczyzne juz do konca ,to beda w stanie pozbyc sie tych resztek, niedobitkow społeczenstwa ktore jakims cudem ocalało i zawładna...
Polskość to nie normalność ! To słowa tego kr***na Thusska....pamietacie !? Oni wcale nie ukrywaja juz ze maja nas, Polakow w du**e, głeboko i ze jak zdemontuja nam nasza ojczyzne juz do konca ,to beda w stanie pozbyc sie tych resztek, niedobitkow społeczenstwa ktore jakims cudem ocalało i zawładna tymi ziemiami na zawsze !! NIE POZWÓLMY !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
o lud się powoli budzi :D Czekam na nowe partie na które z chęcią oddam głos, tylko nie odpuszczajcie:D Wróć lewico i prawico z zasadami i wyraźnym kontrastem :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane