Reklama
Na Węgrzech rząd oddał władzę po aferze taśmowej

Na Węgrzech rząd oddał władzę po aferze taśmowej

przez [Usunięty użytkownik] — 12 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
kias 😏 Szyderca
12 lat temu

juz czas z wami ...

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Coś Ci się Pomyliło. Po aferze taśmowej (w 2006) rząd Gyurcsányego nie oddał władzy. Socjaliści rządzili do końca kadencji. Gyurcsány był premierem do 2009 a potem premierem został został Bajnai kolega z partii socjalistycznej i minister gospodarki w rządzie Gyurcsányego.

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
12 lat temu

a wiemy, ze zamiecie. Oni nie maja poparcia wsrod ludzi, nie znam osobiscie ani jednej osoby juz, a wygrywaja wybory? mysle ze gdybysmy wyszli na ulice, to by armia ruska wkroczyla.... w koncu jest ustawa o tlumieniu zamieszek...

0

Zglos komentarz

Reklama