Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3A ilu Niemców nie poszło na wybory gdy NSDAP przejęło władze? Ilu nie głosowało na NSDAP? NSDAP nie miało nawet większości w parlamencie to był rząd mniejszościowy. Ale wystarczyło do obalenia demokracji. Dlatego trzeba uważać na JKM bo do obalenia demokracji też mu może wystarczyć 30% w parlamencie...
A ilu Niemców nie poszło na wybory gdy NSDAP przejęło władze? Ilu nie głosowało na NSDAP? NSDAP nie miało nawet większości w parlamencie to był rząd mniejszościowy. Ale wystarczyło do obalenia demokracji. Dlatego trzeba uważać na JKM bo do obalenia demokracji też mu może wystarczyć 30% w parlamencie przy 25% frekwencji. Czyli przy realnym poparciu 7%.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nareszcie by wam, lewakom, skończyło się koryto. Dlatego tak go nienawidzicie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakaś ci**a pe**lsko-lewacka z ciebie czy co? kolejny raz widzę jakieś twoje wypociny lewackie .Do pieca z kur..wami takimi. Obalić demokrację żeby takie jełopy jak ty nie miały prawa głosu :)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie twoją babke zgwałcił jakiś szwab z NSDAP i stąd masz te szwabskie poglądy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
vacarius niestety nie skończył nawet podstawówki więc PO-pisał się wiedzą powyżej. Typowy lewacki ćpun czym sam lubi co jakis czas się pochwalić. Idź vacus się zjarać to może będzie spokój z intelektualnymi zerami. Zabierz jureczka ze sobą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane