Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
gurool 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Tak być powinno!!! Deklarują wiarę, w imię wiary łamią przysięgę Hipokratesa (priorytety...) to i niechaj wynagrodzenie odbierają w Bóg zapłać.

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Masz rację ale u nas jest zasada wiara w sercu i na plakacie ale pieniądze w kieszeni

0

Zglos komentarz

O
outsiderjack 😏 Szyderca
12 lat temu

Dokładnie pacjenci też powinni mieć swoistą klauzulę sumienia, która nie obliguje do płacenia za pomoc, której każdy chrześcijanin, w tym lekarz powinien udzielić. Chrześcijanin a szczególnie rzymski katolik powinien nieść pomoc nie oglądając się za doczesną nagrodą. Złożyli deklaracje wiary, więc n...

Dokładnie pacjenci też powinni mieć swoistą klauzulę sumienia, która nie obliguje do płacenia za pomoc, której każdy chrześcijanin, w tym lekarz powinien udzielić. Chrześcijanin a szczególnie rzymski katolik powinien nieść pomoc nie oglądając się za doczesną nagrodą. Złożyli deklaracje wiary, więc niech będą konsekwentni i ewentualnie liczą tylko na dobrowolne datki a nie kasę z etatu w publicznej placówce, kasę z prywatnej praktyki, no i oczywiści kasę z kopert... Wiara, religia to nie szwedzki stół, żeby mogli wybierać co im pasuje.

0

Zglos komentarz

J
jusef19 🌾 Wieśniak
12 lat temu

totalna głupota, bo płaci się w kasie, ewentualnie recepcji, jak nie zapłacisz to nawet nie zobaczysz lekarza

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

@jusef19-wybacz,ale ty na ziemi chyba od niedawna?

0

Zglos komentarz

J
jusef19 🌾 Wieśniak
12 lat temu

czemu? taka prawda, zanim idziesz do gabinetu płacisz jeśli jest płatne przed wizytą nie, tylko w przypadku gdy lekarz nie zatrudnia sekretarki, recepcjonistki jemu bezpośrednio płacisz. No to jak możesz powiedzieć lekarzowi "Bóg zapłać" skoro wcześniej już zapłaciłeś? Rzadko chodzę do lek...

czemu? taka prawda, zanim idziesz do gabinetu płacisz jeśli jest płatne przed wizytą nie, tylko w przypadku gdy lekarz nie zatrudnia sekretarki, recepcjonistki jemu bezpośrednio płacisz. No to jak możesz powiedzieć lekarzowi "Bóg zapłać" skoro wcześniej już zapłaciłeś? Rzadko chodzę do lekarza przyznaję, ale nigdy nie płaciłem mu bezpośrednio.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ta wiara nie obowiązuje w prywatnych gabinetach.

0

Zglos komentarz

D
dobuzibralska 🌾 Wieśniak
12 lat temu

czyzby angora?

0

Zglos komentarz

Reklama