Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Z 30% na 23% To i tak za dużo im poparcie spadło. Za dużo osłów którzy dają rosyjskim agentom z podsłuchami sobą manipulować. Ja nie głosowałem na PO ale nie jestem tak głupi jak wyborcy PO którzy po takich podsłuchach przestają popierać swoją partie. Jak ktoś tak łatwo traci poparcie dla jakiejś...
Z 30% na 23% To i tak za dużo im poparcie spadło. Za dużo osłów którzy dają rosyjskim agentom z podsłuchami sobą manipulować. Ja nie głosowałem na PO ale nie jestem tak głupi jak wyborcy PO którzy po takich podsłuchach przestają popierać swoją partie. Jak ktoś tak łatwo traci poparcie dla jakiejś partii to nie powinien w ogóle na nikogo głosować bo robi to bez przekonania. Takie podsłuchy tak samo mogły wyjść za rządów PIS. Myślicie ze inni nie mówią co innego przed kamerami a co innego przy kolacji? Naiwniacy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
vacarius: przeczytałem trochę twoich postów i śmiem twierdzić że pie rdo lisz głupoty jak potłuczony ! Co ty ćpasz ???? bierz połowę !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane