Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
226.06 Kraków ...idziemy z FIRMY we 4 -ech, chcemy wyborów JKM !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie mam zamiaru nawet kiwnąć palcem w tej sprawie. Jest mi dobrze tak jak jest. Nie mam tez zamiaru nigdzie wyjeżdżać. Polska jest OK. Jak Wam źle, to sobie działajcie ale tak, abym ja na tym nie stracił ani grosza. Jak zacznę tracić na Waszą korzyść, wtedy zaczną działać, a wraz ze mną podobni do m...
Nie mam zamiaru nawet kiwnąć palcem w tej sprawie. Jest mi dobrze tak jak jest. Nie mam tez zamiaru nigdzie wyjeżdżać. Polska jest OK. Jak Wam źle, to sobie działajcie ale tak, abym ja na tym nie stracił ani grosza. Jak zacznę tracić na Waszą korzyść, wtedy zaczną działać, a wraz ze mną podobni do mnie... i wywalczycie sobie drugą Ukrainę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zostań i babraj się w tym szambie nawet PO SZYJĘ
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
....nie wiesz co piszesz bo czujesz się bezkarny ....tez nie wyjeżdżam jestem i pracuję tu ale Ukrainę to zobaczysz na Uralu...a raczej zaaaaaaaaa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane