Reklama
Reklama

Komentarze

5
A
admin1944 🏹 Łowca
11 lat temu

EMERYTURY MUSZA BYC NIZSZE BO ZAROBKI W ZUS I RZADZIE MUSZA BYC WYZSZE !!.

0

Zglos komentarz

R
radarek84 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

najlepiej to wogole by bylo by emerytur nie placic ludziom,,,ku...y ciagle sobie budynki nowe palace stawiaja,mojemu kumplowi z chorym kregoslupem i plucami zabrali rente i kaza mu isc na budowe robic....patalogia to rzad,chory system,rzadza uklady,korupcje,reka rekę myje,najlepiej jakbys tyrali do...

najlepiej to wogole by bylo by emerytur nie placic ludziom,,,ku...y ciagle sobie budynki nowe palace stawiaja,mojemu kumplowi z chorym kregoslupem i plucami zabrali rente i kaza mu isc na budowe robic....patalogia to rzad,chory system,rzadza uklady,korupcje,reka rekę myje,najlepiej jakbys tyrali do 67 r na utrzymanie tych wszytskich lajdakow a potem zdychali.

0

Zglos komentarz

P
ptaku110 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ZAJEBA.Ć SZMACIARZA

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

Generał flaszka nie martwi się o wysokość swojej, a dla nas zabraknie.

0

Zglos komentarz

O
overhedge 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Legalni złodzieje ...

0

Zglos komentarz

Reklama