Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5EMERYTURY MUSZA BYC NIZSZE BO ZAROBKI W ZUS I RZADZIE MUSZA BYC WYZSZE !!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
najlepiej to wogole by bylo by emerytur nie placic ludziom,,,ku...y ciagle sobie budynki nowe palace stawiaja,mojemu kumplowi z chorym kregoslupem i plucami zabrali rente i kaza mu isc na budowe robic....patalogia to rzad,chory system,rzadza uklady,korupcje,reka rekę myje,najlepiej jakbys tyrali do...
najlepiej to wogole by bylo by emerytur nie placic ludziom,,,ku...y ciagle sobie budynki nowe palace stawiaja,mojemu kumplowi z chorym kregoslupem i plucami zabrali rente i kaza mu isc na budowe robic....patalogia to rzad,chory system,rzadza uklady,korupcje,reka rekę myje,najlepiej jakbys tyrali do 67 r na utrzymanie tych wszytskich lajdakow a potem zdychali.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Generał flaszka nie martwi się o wysokość swojej, a dla nas zabraknie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane