Reklama
Reklama

Komentarze

7
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Dał sobie więcej niż mają prezydenci Polski. A pewnie żadnych składek na ZUS nie odprowadzał. Tacy w ogóle nie powinni dostać, którzy składek nie płacili łącznie z klerem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

yayec nie urywa.co on sobie za to kupi ? waciki ?

0

Zglos komentarz

C
crause 🌾 Wieśniak
11 lat temu

odejmijcie jedno zero i bedzie nasza emerytura

0

Zglos komentarz

T
Tarok 😏 Szyderca
11 lat temu

Brutto czy netto???, a tak swoją drogą się zastanawiam, gdyby w razie się nie udało, jaka kara w tym kraju grozi za zamach stanu???

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

jak na prezesa to jego emerytura jest naprawdę groszowa, az dziwie się, że prezes może TAM MAŁO dostawac emeryturki... zawsze mi sie wydawało że 60 tysiecy to spokojnie

0

Zglos komentarz

S
slyfly 😏 Szyderca
11 lat temu

ciekawe jak on to wyliczył???

0

Zglos komentarz

L
liseklisek6666 😏 Szyderca
11 lat temu

A kopa w d**ę powinien otrzymać a nie emeryturę jakąkolwiek. Za te wszystkie złodziejstwa

0

Zglos komentarz

Reklama