Reklama
Reklama

Komentarze

2
Z
zbigniewboniek 🎖️ Snajper
11 lat temu

Imię nazwisko takiego Strażaka Wiejskiego i natychmiast skargę za zaniechanie czynności służbowych. Drugi raz czegoś takiego już nie powie. Niech sobie prezydent parkuje na parkingu pod Biedronką albo jeździ autobusem ze swoją świtą.

0

Zglos komentarz

N
Nasi 😏 Szyderca
11 lat temu

kiedyś też ludzie mieli równo, komuna, a okazało się, że i są tacy równiejsi :D

0

Zglos komentarz

Reklama