Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Każdy powinien patrzeć tylko na tego posła na którego głosował a nie na innych posłów. Jeśli jakiś poseł PISu wyszedł to jest to wiocha ale nie gdy wyszedł poseł PO i PSLu bo to posłowie partii rządzącej które są atakowanie bezpodstawnym oskarżeniami. Bo gdyby były jakieś podstawy to oskarżaliby ich...
Każdy powinien patrzeć tylko na tego posła na którego głosował a nie na innych posłów. Jeśli jakiś poseł PISu wyszedł to jest to wiocha ale nie gdy wyszedł poseł PO i PSLu bo to posłowie partii rządzącej które są atakowanie bezpodstawnym oskarżeniami. Bo gdyby były jakieś podstawy to oskarżaliby ich w prokuraturach a nie w sejmie. W sejmie można każdego o co się tylko chce oskarżać. Ale w prokuraturze trzeba mieć dowody. Czemu poszli do sejmu zamiast do prokuratury? Bo nic nie mają! A idioci to kupią i powiedzą ze PIS jest mniej skorumpowany od PO haha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czemu domniemania korupcji nie są przedstawiane prokuratorom tylko w sejmie? Bo sąd nie uznaje domniemań a głupi elektora PISu tak?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane