Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2My tylko dzierżawiliśmy teren dla Amerykanów. Więc niech Ameryka płaci za swoje działania a nie my.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przedmiotem sprawy były więzienia tak ? gdzie one były ? chyba nie w ameryce ? miller i ofiara powietrza filipińskiego, kasę przytulili, bo chyba nie księgowali jej do budżetu państwa. polska podpisywała konwencje międzynarodowe co do tortur i praw człowieka ? to po co te komentarze ? chcecie być tr...
przedmiotem sprawy były więzienia tak ? gdzie one były ? chyba nie w ameryce ? miller i ofiara powietrza filipińskiego, kasę przytulili, bo chyba nie księgowali jej do budżetu państwa. polska podpisywała konwencje międzynarodowe co do tortur i praw człowieka ? to po co te komentarze ? chcecie być traktowani na świecie po ludzku to przestrzegajcie prawa świeckiego również nie tylko konkordat. a jak usa trafiło "laskarzy" to ich wygrana, głupich nie sieją są w polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane