Reklama
Reklama

Komentarze

23
P
puszczyk82 😏 Szyderca
11 lat temu

film "Wściekły pies" doskonale pokazuje ten problem-bo to chyba nawet zdjęcie z tej produkcji.

0

Zglos komentarz

T
Townsville 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jakos cholera nie jest mi zal. Dzis on jutro ja.

0

Zglos komentarz

G
gothe 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Aż mi łzy poleciały ...

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
11 lat temu

Ja miałem taki plastikowy, ale nierzadko nasi dziadkowie w powstaniu prawdziwe. Cześć i chwała bohaterom.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Zdjęcie świetne. Powinno być na "World Press Photo"...

0

Zglos komentarz

A
artarus 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Kadr z FILMU "Wściekły Pies" , BDB film, ale tu nie jest miejsce na wrzutki filmowych kadrów !!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

W
wszystkozajete 😏 Szyderca
11 lat temu

Dokładnie to samo miałam na myśli. A film naprawdę warty obejrzenia.

0

Zglos komentarz

Z
zodiac666 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ja miałem plastikowe MP40 "zdobyte na niemcach" xD

0

Zglos komentarz

B
bzinks 🌾 Wieśniak
11 lat temu

płakać się chce:(

0

Zglos komentarz

S
simtrix 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ŁADNE KOZAKI IDEALNE NA KLIMAT AFRYKI :P

0

Zglos komentarz

S
sambakicikici 🎖️ Snajper
11 lat temu

a jeszcze ładniejsze te motyle skrzydełka hahaha

0

Zglos komentarz

T
tyreks 💩 JP 100%
11 lat temu

''DZIE?I?STW'' ''?I'' ?

0

Zglos komentarz

K
kostek7273 😏 Szyderca
11 lat temu

Ręce opadają! Jak można dać dziecku broń do ręki i kazać walczyć? Nie mieści mi się to w głowie.

0

Zglos komentarz

B
biboc 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Napewno lepszaa niz on... Szkoda ich :/

0

Zglos komentarz

B
BlackHare 😏 Szyderca
11 lat temu

No na pewno nie motyle skrzydełka.

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
11 lat temu

i tak Cię to kr***nie smieszy,ze te dzieci nie dosc,ze zyja w nedzy to jeszcze sa pozbawione dziecinstwa?? Ciekawe czy bedzie Ci tak do smiechu jak niedlugo Ruskie i do Nas wkrocza,dostaniesz AK i ubierzesz sie w to co znajdziesz!

0

Zglos komentarz

B
bystry_kaziu 🌾 Wieśniak
11 lat temu

on ma na nogach RELAX-y ?

0

Zglos komentarz

Z
zagniotek 💩 JP 100%
11 lat temu

Bystry kaziu, zmień nick bo wcale taki bystry nie jesteś i chyba nie widziałeś relaxów. Fota przedstawia wiochę na jakim świecie żyjemy, dzieci zmuszeni zabijać dorosłych w krajach ubogich w ropę,zapewne. Gdyby tam była, to Obama pewnie jako pierwszy chciałby tam zaprowadzić demokrację i pokój.

Bystry kaziu, zmień nick bo wcale taki bystry nie jesteś i chyba nie widziałeś relaxów. Fota przedstawia wiochę na jakim świecie żyjemy, dzieci zmuszeni zabijać dorosłych w krajach ubogich w ropę,zapewne. Gdyby tam była, to Obama pewnie jako pierwszy chciałby tam zaprowadzić demokrację i pokój.

0

Zglos komentarz

B
bombelibomba 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Przecież to ku**a kadr z filmu , id***a wstawiający...

0

Zglos komentarz

G
glooria 🌾 Wieśniak
11 lat temu

wojna wojna,ale przynajmniej srzydela do butow pasuja

0

Zglos komentarz

M
marazzzz 🏹 Łowca
11 lat temu

Oj, rożne różniaste miałem zabawki - ale mudżynskiej wróżki w niebieskich kozaczkach i z kałachem, to niestety nawet w Pewex-ie nie było :-(

0

Zglos komentarz

M
mateos1708 🌾 Wieśniak
11 lat temu

gdzie tu wiocha? dzieciak walczy za swój kraj,widocznie chce aby było inaczej. a jak było Powstanie Warszawskie, Druga Wojna Światowa to też nasi rodacy tak samo walczyli. kiedyś dzieciaki,po 12 albo mniej lat trzymali karabiny,ale wiedzieli o co walczą. CHWAŁA IM

0

Zglos komentarz

M
mexx26 🌾 Wieśniak
11 lat temu

mam zajebiste dzieciństwo ja zawsze miałem plastikowe bronie :(

0

Zglos komentarz

B
bartega 😏 Szyderca
11 lat temu

chyba bronę

0

Zglos komentarz

M
mikiiras 🏹 Łowca
11 lat temu

Wrozka-katiuszka

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Nie, nie miałem takich skrzydełek.

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

to nie jest temat na Wioche, to jest temat który powinien w końcu wstrząsnąć światem, cos sie powinno zmienić! to zdjęcie idealnie ukazuje problem: skrzydła motyla i broń. podeptanie dziecięcej niewinności i w imię chorych idei i fanatyzmu!

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
11 lat temu

Siat zarabia na wojnach i takie obrazki nim nie wstrząsną ile by ich nie było.

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
11 lat temu

*świat

0

Zglos komentarz

K
kostek7273 😏 Szyderca
11 lat temu

To jest temat na wiochę! Kiedy dorośli dają broń dzieciom,by walczyli za ich jakieś chore ideały i za to umierały...to nie jest wiocha...to jest sku**y..nstwo!!! Ja za dzieci oddałbym życie,ale nie dałbym dziecku broni,by walczyło za jakąkolwiek sprawę,nawet za ojczyznę,bo od tego jesteśmy my,dorośl...

To jest temat na wiochę! Kiedy dorośli dają broń dzieciom,by walczyli za ich jakieś chore ideały i za to umierały...to nie jest wiocha...to jest sku**y..nstwo!!! Ja za dzieci oddałbym życie,ale nie dałbym dziecku broni,by walczyło za jakąkolwiek sprawę,nawet za ojczyznę,bo od tego jesteśmy my,dorośli!

0

Zglos komentarz

K
kostek7273 😏 Szyderca
11 lat temu

Moderator...jesteś sz***ą!!!

0

Zglos komentarz

N
nil72 😏 Szyderca
11 lat temu

Świat ma gdzieś Afrykę , świat się skurwił dla pieniędzy,liczą wzrost PKB

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

znacie wiersz "Elegia o chłopcu polskim"? jest uniwersalny dla wszystkich narodów, w których dzieci musza chwytać za broń :(

0

Zglos komentarz

Reklama