Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3TVN i donald tusk to para ktora by w pojedynkę zginęła , nie ma Donalda bez TVN i TVN bez Donalda, nikt myślący nie wierzy ani TVN ani donaldowi. A widac donald nie ogląda wyników gospodarczych innych państw w internecie bo by sietroche zdziwił.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Coś w tym jest. Druga sprawa to Polacy którzy wyjechali bo już mieli dość złodziei i urzędasów których priorytetem jest pokazać swoją wyższość nad petentem, zapominając kto na ich 13-tki pracuje. A propaganda nie śpi... wpychając nierobów z wiejskiej w jeszcze większy samozachwyt...
Coś w tym jest. Druga sprawa to Polacy którzy wyjechali bo już mieli dość złodziei i urzędasów których priorytetem jest pokazać swoją wyższość nad petentem, zapominając kto na ich 13-tki pracuje. A propaganda nie śpi... wpychając nierobów z wiejskiej w jeszcze większy samozachwyt...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest sezon i lato więc pracy w tym półroczu jest według Tuska 2% w pół roku i to nazywa dobry wynik ??? PARANOJA w sezonie to bezrobocie powinno zlecieć z 8%
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdyby tak nagle wrócili wszyscy co uciekli z tego kraju i dla jaj zarejestrowali się w Urzędzie pracy?Co by wtedy powiedziaŁ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane