Reklama
Source: wgrane.pl

Czy tego ktoś już nie wymyślił wcześniej?!

przez wtea — 11 lat temu
101

Zglos post

Reklama

Komentarze

70
J
Jagwin 😏 Szyderca
11 lat temu

Wcześniej takie rzeczy już wymyślił HowtoBasic. Ona w porównaniu do niego to Pikuś. Obejrzyjcie jego filmiki.

0

Zglos komentarz

C
ciuchcia_87 💩 JP 100%
11 lat temu

Najlepsze staropolskie przysłowie: "Lepiej być głupim niż grubym" hehehhe

0

Zglos komentarz

J
jersey_pan 😏 Szyderca
11 lat temu

to dziecko ma paskudny akcent...

0

Zglos komentarz

J
jasiekwalker 😏 Szyderca
11 lat temu

zero szacunku dla rodziców, którzy pracują na to jedzenie, zero szacunku dla małych dzieci, zero szacunku do żywności, zero szacunku dla samej siebie - oby ta mała ździra nigdy nie musiała błagać o kawałek suchego chleba....

0

Zglos komentarz

B
bartsob 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a ona to ma pokolei w glowie bo tylko to pytanie mi nachodzi

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Ttym tępym ryjem zajeb***bym w te płyty indukcyjne za de**lstwo !

0

Zglos komentarz

M
mtrafi01 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A ten kolczyk w nosie jak u krowy to po to żeby mama z tatą przypinała do kaloryfera jak jest niegrzeczna... :D,

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Marna kopia H2B, słabe to i chyba jedynie dla urody tej id**tki ktokolwiek to może oglądać. Co raz głupsi ludzie na tym świecie.

0

Zglos komentarz

J
Jagwin 😏 Szyderca
11 lat temu

HowtoBasic gorszy burdel robi i droższe produkty marnuje.

0

Zglos komentarz

S
szczypior365 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jaka ona jest dziwna. Gra aktorska obłędnie irytująca. I to jej przekonanie że jest taka fajna. Jak na to patrzę to aż się wstydzę za nią. Coraz więcej takich walniętych lasek ostatnio wypełzło. Na siłę starają się zabłysnąć.

0

Zglos komentarz

B
batonil 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Pokazać to biednej, wielodzietnej rodzinie, to by się zapłakali. I tak na pewno tego nie kupiła sama, tylko rodzice zaopatrzyli lodówkę przed wyjazdem na wakacje to sobie użyła.

0

Zglos komentarz

G
grzegorzchuj 🌾 Wieśniak
11 lat temu

głupia ku**a

0

Zglos komentarz

U
Uszat89 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a teraz to wszystko i tak posłusznie posprząta :D

0

Zglos komentarz

U
Urszula86 💩 JP 100%
11 lat temu

Smutne jest, ze tak wiele dzieci jest niedozywionych, a tu laska ostentacyjnie niszczy jedzenie, ktorego innym brakuje:(

0

Zglos komentarz

B
bravoteampolska 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Hmm ani śmieszne ani inteligentne,cały czas czekałem aż utnie się w palca i to był jedyny moment mojego uśmiechu na twarzy.

0

Zglos komentarz

T
ToniSoprano 💩 JP 100%
11 lat temu

Jej za.bał bym w pysk a temu co wymyślił ten film w sumie razem z nią zrobiłbym głodówe przez około trzy dni i dał bym im to do zjedzenia :) smacznego lamusy :)

0

Zglos komentarz

M
merlinseducer 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tyle ku**a narzekania na to, ile jedzenia zmarnowane, a więcej przepuściłeś ostatnio na imprezie. :)

0

Zglos komentarz

N
nil72 😏 Szyderca
11 lat temu

Kompletny brak szacunku do pożywienia i samej siebie

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Czy to nie jest jakaś przyd**aska abstrachooyów która próbuje się "wybić" na ich sławie? Trochę żenada.

0

Zglos komentarz

P
patryczak17 💩 JP 100%
11 lat temu

na kolano i kilka razu przez d**ę... nie ma innej rady na taki bezstresowo wychowany umysł...

0

Zglos komentarz

B
BloodThomas 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Mózg rozje***y ;D

0

Zglos komentarz

D
depta.kamil 🌾 Wieśniak
11 lat temu

żenada!!1ifilmik i tępa dziewucha!!!

0

Zglos komentarz

A
anna003 🌾 Wieśniak
11 lat temu

mocno żenujące wystąpienie tępej dziewuchy

0

Zglos komentarz

O
Olvir 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Sam hejt widze... a nikt nie skojarzył z "Epic Meal Time" czy "Regular Ordinary Swedish Meal Time"? Po prostu kiepska podróba :) jak i https://www.youtube.com/watch?v=Y4VqEJmAbqc

0

Zglos komentarz

T
tek30 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dziwne i zupełnie nie potrzebne, a najgorsze że takie filmiki na zawsze zostają w sieci i ktoś może to kiedyś przeciwko jej wykorzystać.

0

Zglos komentarz

C
Chudy323F 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ta laska jakaś popier****** jest wogóle co to ma być ??

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

To ja wolę jednak być gruba niż głupia. De**lka, oby kiedyś głodem przymarła, co jest prawie pewne patrząc na jej zasoby mózgu. Dlaczego przyszło nam żyć w czasach, gdzie bycie id***a jest w modzie?

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
11 lat temu

Twoim problemem jest to ze jesteś i taka i traka, a jeszcze większym że o tym nie wiesz.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Widzę ferdziu, że wraz ze wzrostem rangi podrosło ci też ego :D

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Parasol ochronny jest, to się dowcip zaostrzył ;P

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

Ferdal, to że Cię odrzuciłam i nie chciałam iść na randkę ze starym facetem w wieku mojego ojca, wyglądającym na wiek mojego dziadka, to ja rozumiem że Cię to boli. Ale przestań za mną łazić i się za to mścić. Człowieku masz 50 lat, zajmij się czymś, bo życie Ci minie i jedyne osiągnięcie jakie uda...

Ferdal, to że Cię odrzuciłam i nie chciałam iść na randkę ze starym facetem w wieku mojego ojca, wyglądającym na wiek mojego dziadka, to ja rozumiem że Cię to boli. Ale przestań za mną łazić i się za to mścić. Człowieku masz 50 lat, zajmij się czymś, bo życie Ci minie i jedyne osiągnięcie jakie uda ci się zdobyć, to bycie "Bogiem Wiochy".

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Cwerdek, wypij pół litra, bo gwiazdorzysz.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
11 lat temu

Luska rozwaliłaś mnie, nie znam żadnego zdrowego na ciele i umysle faceta który chciałby z toba na randke pójść i pozwól że ci przypomne że przez dwa tygodnie dzień w dzień chciałas się ze mną umówić, a ja cie zbywałem.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

Tylko tyle możesz teraz pisać, żeby spróbować zachować resztki godności. Ale pisz sobie, pisz co chcesz, mi nie zależy na opinii ludzi tutaj w przeciwieństwie do Ciebie. Ale wystarczy logicznie spojrzeć, czy to ja, młoda, atrakcyjna i inteligentna dziewczyna latałam za 50 letnim, brzydkim, łysym i m...

Tylko tyle możesz teraz pisać, żeby spróbować zachować resztki godności. Ale pisz sobie, pisz co chcesz, mi nie zależy na opinii ludzi tutaj w przeciwieństwie do Ciebie. Ale wystarczy logicznie spojrzeć, czy to ja, młoda, atrakcyjna i inteligentna dziewczyna latałam za 50 letnim, brzydkim, łysym i mało rozgarniętym, realizującym się na wiocha.pl facetem. Czy to on latał za mną.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

I po tej ripoście, możesz teraz wypluć glebę z ryja Cwerdek, hehehe.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Ups...trochę się rozpędziłem z tą pochwałą.Nazywanie cioty, c**la i frajera, facetem jest mocno przesadzone, Lucy.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

Przepraszam Mundziu. Zamiast słowa "facetem" wstawiam tam "Pierdem" Lepiej? :D

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
11 lat temu

Luśka ja w odróżnieniu od ciebie mam twoje posty

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Zdecydowanie lepiej, Lucy.Teraz twoja cała wypowiedź jest jedną fajną, spójną całością.Nie no, serio to jedno słowo tam nie pasowało i nie mogłem się powstrzymać przed wytknięciem ci tego.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

To mam nadzieję, że masz też ten w którym piszę jasno i wyraźnie, że nie mam czasu się spotkać. Po którym już więcej o spotkaniu nie wspomniałam. Przepraszam że luźno rzuciłam "to kiedyś możemy się spotkać na piwo" po tym jak się dowiedziałam, że jesteś z tego miasta co ja. Nie wiedziałam...

To mam nadzieję, że masz też ten w którym piszę jasno i wyraźnie, że nie mam czasu się spotkać. Po którym już więcej o spotkaniu nie wspomniałam. Przepraszam że luźno rzuciłam "to kiedyś możemy się spotkać na piwo" po tym jak się dowiedziałam, że jesteś z tego miasta co ja. Nie wiedziałam że odbierzesz to w taki sposób. Mundziu, miałam przez chwilę zaćmę, to się więcej nie powtórzy, przepraszam :)

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
11 lat temu

Po twoim napastliwych próbach spotkania się ze mną nie pozostaje ci nic innego niż udawać że było odwrotnie te luźne rzucenie to ze 20 molestujących postów o spotkanie :D

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Cwerdek, a jak ja, podobnie jak Lucy, napiszę że chcę się z tobą spotkać na solówkę, to też napiszesz że się w tobie bujam, żeby zasłonić swoje tchórzostwo?

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

No to pokaż mi te 20 molestujących postów proszących o spotkanie z Tobą Ferdku :) Tylko wraz z Twoimi odpowiedziami i jak mówiłam z tym moim ostatnim, o tym że nie mam czasu. Proszę bardzo. No chyba że to tylko Twoje wymysły :) Z resztą o ile wiem nie byłam jedyną "napastującą" Cię dziewcz...

No to pokaż mi te 20 molestujących postów proszących o spotkanie z Tobą Ferdku :) Tylko wraz z Twoimi odpowiedziami i jak mówiłam z tym moim ostatnim, o tym że nie mam czasu. Proszę bardzo. No chyba że to tylko Twoje wymysły :) Z resztą o ile wiem nie byłam jedyną "napastującą" Cię dziewczyną. Ah, co Ty w sobie dziadku masz, że te młode dziewczyny tak za Tobą latają? Mundzio, zapewne jak i w moim przypadku, Twoim byłoby tak samo.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
11 lat temu

Luśka nie chce być niemiły, ale okreslanie siebie "młodą dziewczyną" jest eufemizmem, ja wie jak naprawde wygladsz i okreslenia które cisną mi sie na klawiature nie nadają się do publikacji.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Oj, Cwerdek zmieniasz temat, nygusie.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

No weź, już tyle razy nazwałeś mnie tu kur*wą, sz***ą, s**ą. Czyżby nowa ranga nie pozwalała Ci na używanie już takich słów? :) Każdy mnie widzi na awatarze czy na zdjęciach na fb, więc nie pisz że TY wiesz jak wyglądam :) I jak Mundzio piszę, nie zmieniaj tematu, tylko pokaż jak Cię namawiałam na s...

No weź, już tyle razy nazwałeś mnie tu kur*wą, sz***ą, s**ą. Czyżby nowa ranga nie pozwalała Ci na używanie już takich słów? :) Każdy mnie widzi na awatarze czy na zdjęciach na fb, więc nie pisz że TY wiesz jak wyglądam :) I jak Mundzio piszę, nie zmieniaj tematu, tylko pokaż jak Cię namawiałam na spotkanie i jak Ty się broniłeś :)

0

Zglos komentarz

A
abban 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Eeee... Yyyy... Ruchałbym.

0

Zglos komentarz

I
ImamSzamil 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Gdybyś to zrobiła 10 lat wcześniej to może byś zszokowała. Teraz to tylko echo minionego dnia.

0

Zglos komentarz

T
Tenshey 💩 JP 100%
11 lat temu

C**j w gębę biedzie :D

0

Zglos komentarz

M
Maxior713 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale CHLEW!!!

0

Zglos komentarz

A
adrila 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie kumam czemu to miało służyć?!? Jakbym taką tępą dzidę trafił to chyba by całego torta na raz wciągnęła. MASAKRA! Co z tą młodzieżą się porobiło?

0

Zglos komentarz

G
geniuszczura 🎖️ Snajper
11 lat temu

im coś bardziej odstaje od normy tym jest lepiej zapamiętane, tak się właśnie zdobywa SŁAWĘ w internecie:)

0

Zglos komentarz

M
MagicalFire 🏹 Łowca
11 lat temu

fajna d**a ale teraz kazał bym jej to wszystko zjeść

0

Zglos komentarz

A
artikf 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A jak spotkasz kiedyś księcia wegetarjanina to ten cały przepis wsadzić będziesz sobie mogła w d..ę.

0

Zglos komentarz

K
kamilcsw 🏹 Łowca
11 lat temu

Całe to jedzenie wsadziłbym jej w odbyt i wyciągnął mo**ą, tępe niewychowane bydło.

0

Zglos komentarz

J
jarod220984 😏 Szyderca
11 lat temu

mamci i tatew w domku zostawili a biedna dziewczynka widocznie znudzona uszczęśliwianiem analnie swojego chłopaczka, postanowiła ze zrobi coś naprawdę nafajnego...

0

Zglos komentarz

L
LenaK 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Go.niarze z tego dobrobytu juz sie w d.pie poprzewracalo.

0

Zglos komentarz

S
simtrix 🌾 Wieśniak
11 lat temu

CHYBA GIMBASY NA WAKACJACH BO TAK SPRAWDZAM I ŻADNYCH KOMENTARZY TYPU J@BAŁ BYM, SZARPAŁ BYM JAK REKSIO SZYNKĘ ITP CO SIĘ DZIEJE :]

0

Zglos komentarz

T
teren21 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wow zwylka reklama zlego odzywiania Brawo !!! Komentaze super !

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
11 lat temu

Żywności w świecie zachodnim jest za dużo mała to strata. Na pewno lepiej wykorzystać w ten sposób, niż wysłać do Afryki by wspierać rozród przyszłych terrorystów, czy też oddać miejscowej patologii by mieli więcej na chlanie, nie musząc wydawać na jedzenie.

0

Zglos komentarz

M
megan82 🌾 Wieśniak
11 lat temu

wal się na ryj ty pusta gimbusko.

0

Zglos komentarz

K
kasiasz7 😏 Szyderca
11 lat temu

Wielce niesmaczny filmik. Szkoda mi tego jedzenia :*( szczególnie mięsa.

0

Zglos komentarz

L
LenaK 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zwlaszcza, ze sa w Polsce glodne dzieci...

0

Zglos komentarz

M
mercedess 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zastanawiam się jaki jest sens robienia takich filmików i chyba nigdy tego nie ogarnę!

0

Zglos komentarz

B
bluecont 🏹 Łowca
11 lat temu

Odpowiadam Ci, to się nazywa parcie na szkło, by za wszelką cenę zaistnieć w sieci.

0

Zglos komentarz

I
iva_h 🌾 Wieśniak
11 lat temu

takich kr***now biora na celebrytow

0

Zglos komentarz

B
bluecont 🏹 Łowca
11 lat temu

Dokładnie, potem dzieci takich oglądają i uważają za wzór. Temu jest taka patologia wśród młodych.

0

Zglos komentarz

Z
Zordrus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

durne ku*******e... No comment!

0

Zglos komentarz

T
tec-pl 🌾 Wieśniak
11 lat temu

mogła by sobie uciąć łape. Szkoda tylko, że przecięła sobie palucha.

0

Zglos komentarz

E
edekzkrainykredek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie znacie się. Wiochy nie ma. Ładna i kreatywna w kuchni... Jestem na tak, przechodzi dalej.

0

Zglos komentarz

F
falk87 🎖️ Snajper
11 lat temu

chyba bym z nią wiekszego bałaganu narobił

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
11 lat temu

Przecie ona kopiuje zachowanie autora tych durnych filmików z kanału na YT "How to Basic"... Widzę głupota jest zaraźliwa... i ten złom w nosie... masakra!

0

Zglos komentarz

R
rokkokko 🌟 Padawan
11 lat temu

oooo k.... ale sajgon....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Pieknie wychowana!! Kiedyś jak chleb przez przypadek spadł. To sie podnosiło i jadło... a teraz.. Zenada!!

0

Zglos komentarz

S
smiechen 🌾 Wieśniak
11 lat temu

przede wszystkim jak chleb spadł, to najpierw się podnosiło i całowało. Tak jak piszesz - wychowanie

0

Zglos komentarz

A
anula31 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale tępa dzida!!!!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

jak się ma za dużo w dup.... i nigdy nie zaznało się biedy bo mamusia z tatusiem wszystko podetknie pod nos to tak to już jest i do tego jeszcze za dużo wolnego czasu i tak właśnie powstaje taki głupi filmik

0

Zglos komentarz

D
djadam87 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ciekaw jestem kto daje minusy na Twoją wypowiedź????

0

Zglos komentarz

L
LenaK 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zapewne gow.iarze co wszystko maja, a z siebie nie daja nic, bo po co

0

Zglos komentarz

F
falka21 😏 Szyderca
11 lat temu

no jak kto minusuje gimbaza której takie coś imponuje

0

Zglos komentarz

K
11 lat temu

mo**a biedaki cebulaki!

0

Zglos komentarz

A
abyrell 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jakby to wszystko zjadła, to by może zmądrzała.

0

Zglos komentarz

P
puszczyk82 😏 Szyderca
11 lat temu

jeszcze ci k.rwa braknie tego jedzenia, wojny i głodu na takich niedo.ebów!

0

Zglos komentarz

R
runaway86 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale do kuchni bym jej nie wpuścił mimo że to 'kobieta', no sorry tyle jedzenia zmarnować i nic nie ugotować?

0

Zglos komentarz

S
spokojnypl 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Gotujący Szwed to to nie jest...

0

Zglos komentarz

G
Gryla 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nasuwa się jedno zasadnicze pytanie - "po co?".

0

Zglos komentarz

M
monster.haus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No i jeszcze bluzka z działu dziecięcego z T :D

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Łeb jebn**ąć to śc****o o te płyty indukcyjne w tej kuchni.

0

Zglos komentarz

F
fugas227 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ty głupi belzebubie pusta jesteś jak bemben

0

Zglos komentarz

A
abyrell 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie Sarajewo, tylko Saręj*bło!

0

Zglos komentarz

C
Claudia5 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dziewczyna ładna, ale w głowie siano :(

0

Zglos komentarz

O
orangelubin 🌾 Wieśniak
11 lat temu

z łóżka bym jej nie wywalił :D

0

Zglos komentarz

R
runaway86 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale do kuchni bym jej nie wpuścił mimo że to "kobieta", no sorry

0

Zglos komentarz

W
wodnik80 🌾 Wieśniak
11 lat temu

W poprzednim filmiku zrobiła piure ze swego mózgu.

0

Zglos komentarz

R
radek26 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Chora na łeb!

0

Zglos komentarz

K
kammel19 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Chyba nie widzieliście How To Basic na youtube..

0

Zglos komentarz

K
Kahetabi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To jest marna podjebka z how to basic.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Marna i do tego niezbyt ciekawa. Po co się bierze skoro widać, że nie potrafi. Już więcej pożytku by było gdyby zamieściła filmik jak kręci d**ą bo tylko do tego się chyba nadaje.

0

Zglos komentarz

D
DXPac 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Id****a. Bahor wychowany na mtv i Facebookach. Przeraża de**lizm tej panienki ani to śmieszne ani nic po prostu dno. Perfekcyjna z niej żona się zapowiada, kolejna patologia.

0

Zglos komentarz

B
bzzyyczczeekk 🌾 Wieśniak
11 lat temu

brak mi słów co za tępa sztuka , kiedyś zatęskni za tym jedzeniem.

0

Zglos komentarz

K
kamil8701 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tempa strzała inaczej nie powiem kiedyś będzie wpierd...ć własne gów.o jak bieda zapuka do drzwi

0

Zglos komentarz

Reklama