Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2PEWNIE JAKIS OPETANY I SWIRNIETY WIKARIUSZ BYL ODPOWIEDZIALNY ZA BRAK SWIATLA - MA RACJE TO POLSKA !!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I cała reszta "pseudo katolików" którzy padają jako pierwsi plackiem przed ołtarzem, a po wyjściu z kościoła poderżnęliby gardło innemu od nich... Polityków, którzy z totalnym brakiem szacunku kłucą się między sobą kto jest większym patryiotą... Czy powstanie było potrzebne??? nie nam to o...
I cała reszta "pseudo katolików" którzy padają jako pierwsi plackiem przed ołtarzem, a po wyjściu z kościoła poderżnęliby gardło innemu od nich... Polityków, którzy z totalnym brakiem szacunku kłucą się między sobą kto jest większym patryiotą... Czy powstanie było potrzebne??? nie nam to oceniać... Ono po prostu było!!!! i Cześć poległym trzeba oddać!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane