Reklama
Reklama

Komentarze

4
L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

Ktoś tu kiedyś mówił że "miłość do zwierzęcia kończy się wraz z rachunkiem od weterynarza" I wychodzi na to że tak było w tym przypadku.

0

Zglos komentarz

J
jax1978 🌾 Wieśniak
11 lat temu

przykuć do drzewa i czekać, aż sobie odgryzie łapę albo z głodu zdechnie - TAK WŁAŚNIE POSTĄPIŁBYM Z "WŁAŚCICIELEM" tego psa!!!

0

Zglos komentarz

S
seve21354 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jestem ciekaw czy tego psa zostawiłeś czy go przygarnąłeś. Moja odpowiedź jest taka: Zrobiłeś zdjęcie poszedłeś sobie dalej jakby nigdy nic. I to Ciebie trzeba zostawić przy tym drzewie.

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
11 lat temu

znalazlem zdjecie w necie.taka jest moja odpowiedz

0

Zglos komentarz

R
rusofil4 🏹 Łowca
11 lat temu

o co tyle krzyku !? o kawał miensa i kości obrośnientych futrem? ciekawe ile krzyku byście narobili gdyby madzie z sosnowca ten kundel zabil? po za tym nie szkoda mi tego darmozjada bo to tylko głupie zwierze!!!

0

Zglos komentarz

D
dianusia 🏆 Master
11 lat temu

tak samo jak ty

0

Zglos komentarz

Reklama