Reklama
Reklama

Komentarze

3
W
witawu 🏆 Master
11 lat temu

Im większy szkodnik dla Polski tym wyższe stanowisko w Unii - Buzek, Lewandowski teraz Tusk.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
11 lat temu

Taki mamy klimat

0

Zglos komentarz

S
siwythc666 ⚔️ Jedi
11 lat temu

po 1.UE potrzebuje kozła ofiarnego zeby bekną za sytuację na wschodzie ......po 2 może to ma jakiś sens żeby ruskie zaczęli się liczyć z polską polityką ....

0

Zglos komentarz

K
Kwinto 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Teraz to bedzie naprawde wstyd i obciach w Europie przyznawac,ze jest sie polakiem.

0

Zglos komentarz

S
Samwise_Gamgee 🌾 Wieśniak
11 lat temu

pierd..lisz, po kaczce już nikt nam bardziej nie zaszkodzi

0

Zglos komentarz

S
serczer 🎖️ Snajper
11 lat temu

to straszne...dlaczego...?

0

Zglos komentarz

Reklama