Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

to na ch@j go jeszcze tu wrzucasz p@zdo ?

0

Zglos komentarz

S
sonq 😏 Szyderca
11 lat temu

P*zde to masz w spodniach.

0

Zglos komentarz

H
hejkumtejkum ⚔️ Jedi
11 lat temu

Powieś se zdjęcie nad łóżkiem prezesa Jarka to będziesz miał widok napawający optymizmem...

0

Zglos komentarz

S
sonq 😏 Szyderca
11 lat temu

"se"widać widać ze jestes wieśniakiem.

0

Zglos komentarz

H
hejkumtejkum ⚔️ Jedi
11 lat temu

"se" jest żeby podkreślić buractwo PiSowców gwoli ścisłości a jak już chcesz być taki hej do przodu poprawny prawicowy polaczku to nie pisze się "ze jesteś" tylko "że jesteś"

0

Zglos komentarz

W
wafel84 💩 JP 100%
11 lat temu

sprzedał Polskę teraz sprzeda Brukselę!!!

0

Zglos komentarz

J
jerryspringer 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kuce na wiocha.pl atakują^^ Trzeba być wyjątkowo tępym kucem, żeby nie rozumieć, jaki to sukces Polski i Polaków. No! Kuce! Jutro do szkoły, dość polityki!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ihahahaaaahahahahahaha !

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Chciałbyś go nie widzieć więc wrzucasz na wiochę.... No to jest świetny sposób. Aż dam ci plusa bo czegoś tak głupiego to dawno nie widziałem :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

A ja bym go chciał codziennie widzieć - na szubienicy.

0

Zglos komentarz

Reklama