Reklama
Reklama

Komentarze

2
J
Jurko1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A jak wygra pis to w każdej kratce dopisze: "Modlitwa o..."

0

Zglos komentarz

P
PermBan 😏 Szyderca
11 lat temu

Jesteś młody wykształcony i z dużego miasta?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

I śmieli się chwalić, że za ich PANOWANIA poprawiła się SŁUŻBA ZDROWIA ... EUTANAZJA

0

Zglos komentarz

Reklama