Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i co żesta tacy zdziwieni? prawo sobie uchwlają pod siebie, tak jak immunitety które miały chronić przed prześladowaniem, a chronią pijaków itd i zapewniam was że gdy chodzi o kasę to wszystkie opcje baaardzo dobrze ze sobą współpracują i nie ma żadnych podziałów, odprawa należy się wszystkim od pra...
i co żesta tacy zdziwieni? prawo sobie uchwlają pod siebie, tak jak immunitety które miały chronić przed prześladowaniem, a chronią pijaków itd i zapewniam was że gdy chodzi o kasę to wszystkie opcje baaardzo dobrze ze sobą współpracują i nie ma żadnych podziałów, odprawa należy się wszystkim od prawa do lewa bo tak sobie uchwalili cwaniaczki że nawet zrzec się jej nie można, biedactwa hahahahaha ps. i nawet nie myślcie że któraś z partii to zmieni, skoro kolejni po odprawy są w kolejce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane