Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
czapiewski 🎖️ Snajper
11 lat temu

Zazdrosci oslicy

0

Zglos komentarz

X
xvxFUxvx 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a gendery w sejmie mogą być, spoko

0

Zglos komentarz

G
goldhand 🎖️ Snajper
11 lat temu

a co ma piernik do wiatraka ?

0

Zglos komentarz

S
siara1970 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Gender a osioł ? Czytasz co piszesz

0

Zglos komentarz

X
xvxFUxvx 🌾 Wieśniak
11 lat temu

chodzi o to że na gendera nie ma obiekcji, a czepia sie zwierzęcia

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
11 lat temu

ILE TRZEBA WYPIC ZEBY Z CZLONKINIAMI PIS ROBIC TO CO OSIOL Z OSLICA ??.

0

Zglos komentarz

Reklama