Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
11 lat temu

Typowa mo**a "inteligencji" z PIS.

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I kto tu znowu wrzucil to bezmózgie paskudztwo ? Wygląda na siostre blizniaczke Rafalali.

0

Zglos komentarz

A
Avalons3 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I niech zejdzie toto bezpotomnie.

0

Zglos komentarz

M
masztalsenior 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jakbym miał d**ę jak toto ryj,to bym się wstydził chodzić s**ć

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
11 lat temu

no dobra zerżnę ją za pół banki bo tyle mi potrzeba ale później będę brzydził się samego siebie

0

Zglos komentarz

Reklama