Reklama
Reklama

Komentarze

23
M
Miodoslaw 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale czad! Rozsyłam wszystkim znajomym!

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
11 lat temu

Podobno chca za wszelka cene wrocic.

0

Zglos komentarz

S
seledynowy 🏹 Łowca
11 lat temu

Po nazwiskach pod fotografiami widać, że to nie Austriaczki, tylko Bośniaczki z pochodzenia.

0

Zglos komentarz

K
kiliy 🏹 Łowca
11 lat temu

Niech sobie uciekają. Przynajmniej zostanie tu mniej ciemnoty.

0

Zglos komentarz

R
robert34 🏹 Łowca
11 lat temu

jeżeli wiochą miał być zakreślony wierszyk to wstawiający się nie popisał , miło się czyta a i taka jest prawda

0

Zglos komentarz

N
nexus4610 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nastoletnie muzułmanki zyjace w krajach zachodnich? to o co chodzi

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Gdyby biali mężczyźni ze wschodniej Europy nie byli takimi chamskimi pijakami i szanowały kobiety i dziewczyny, nie doszłoby do tego typu sytuacji.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Za co te minusy? Bo uważam, że lepiej zapobiegać niż leczyć?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

za głupi tekst, a za co myślisz? To co, że babom się wydaje, że są źle traktowane w cywilizowanych krajach to uciekają do muzułmanów? To niech spie*dala jeśli dla niej szczytem i marzeniem jest słyszeć 20 razy dziennie 'moja habibi', ale tylko do zaręczyn bo potem wiadomo co. To idąc twoim tokiem ro...

za głupi tekst, a za co myślisz? To co, że babom się wydaje, że są źle traktowane w cywilizowanych krajach to uciekają do muzułmanów? To niech spie*dala jeśli dla niej szczytem i marzeniem jest słyszeć 20 razy dziennie 'moja habibi', ale tylko do zaręczyn bo potem wiadomo co. To idąc twoim tokiem rozumowania jeśli wku*wiają mnie polaczkowe złodziejaszki to powinienem wynieść się do cygan. Przecież oni tacy rodzinni są.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Pewnie Polki nadal uważają obcokrajowców jako coś nowego.

0

Zglos komentarz

L
Liberte 😏 Szyderca
11 lat temu

Nikt, naprawdę nikt nie sprawdza takich doniesień? The Guardian.... dobre a w którym wydaniu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

W dodatku specjalnym do Naszego dziennika

0

Zglos komentarz

F
Franusss 😏 Szyderca
11 lat temu

Wierszyk pierwsza klasa :D. Samo życie. Co de**lek u ciekących z domu - wisi mi to jak kilo kitu, dopóki to nie dotyczy moich najbliższych.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

Europejskie nastolatki może i rodzą ciapate dzieci, ale podejrzewam iż w większości przypadków one zostały porwane lub omamione wizją zostania jakąś arabską księżniczką.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

tak, na pewno. Tylko dziwne, że tylu muslimów się namnożyło. I pewnie wszystkie dzieci to w wyniku porwania, przymusu, a biedne baby nie zdawały sobie sprawy z tego. Gó**o prawda. De**li nie brakuje.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

wpisz sobie nawet na YT "Egipt Egypt Sex w Egipcie HBO Darling.I Lowe.Ju.2011.DVBRiP.XViD.PL-TRODAT.avi" i posłuchaj co te tępe pi*dy gadają.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

"Porwane lub omamione wizją zostania jakąś arabską księżniczką", nie doczytałeś do końca.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

nie jest moją winą to, że ktoś nie potrafi myśleć trzeźwo. Gdyby przyszła wróżka do takich bab i powiedziała, że za 500 zł powie jej numerki na najbliższe lotto i ta się zgodzi to znaczy, że wróżka jest zła czy baba głupia?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Te tępe pi*dy nie zasługują na miano człowieka. To są jakieś odpady, błędy w matrixie, takich ludzi powinno się wywieźć na wyspę i pozostawić tam.

0

Zglos komentarz

E
ED209 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nie murzynek a muslimek

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Przecież to Polskie muzułmanki! Zdecyduj się czy chcesz aby były w Polsce czy pojechały sobie do krajów muzułmańskich. Ja bym tylko poodbierał im polskie obywatelstwo skoro mają obywatelstwo innego kraju. Aby przypadkiem kiedyś nie wróciły z muzułmańskimi dziećmi.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Samra Kesinovic i Sabina Selmovic to są polskie nazwiska? Zwłaszcza, że jest napisane, że uciekły z rodzinnego Wiednia.

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
11 lat temu

Nie tylkko z Austrii, uciekaja z wielu innych panstw Europy i nawet Ameryki, tak jak chlopcy werbowani przez nowych znajomych muzulmanow do odbycia szkolenia w tamtych panstwach, a pozniej wracaja juz jako dzihadzisci. A te male wywloki sie za duzo ksiezniczki dzasminy naogladaly, potem pierwsze do...

Nie tylkko z Austrii, uciekaja z wielu innych panstw Europy i nawet Ameryki, tak jak chlopcy werbowani przez nowych znajomych muzulmanow do odbycia szkolenia w tamtych panstwach, a pozniej wracaja juz jako dzihadzisci. A te male wywloki sie za duzo ksiezniczki dzasminy naogladaly, potem pierwsze do ambasad dzwonia z placzem, bo d**a juz boli i zeby wybie i trzeba je odbijac z rak narzeczonych. Kilka miesiecy temu plakaly dwie wloskie nastolatki, ale... nikt po nie nie pojechal.

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

To sa mieszkajace w Austrii bosniackie muzulmanki, wiec nie jest to jakos specjalnie dziwne, ze daly sie w to bagno wciagnac, choc rzeczywiscie problem istnieje w wielu krajach Europy.

0

Zglos komentarz

S
SaoPaulo 🎖️ Snajper
11 lat temu

Stanisław Ignacy Mickiewicz nie powstydziłby się takiego dzieła :P

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
11 lat temu

Europejki co puszczają się z ciapatymi to K#rwy które są gorsze od szmaty ! Biali Europejczycy nie powinni nawet rozmawiać z takimi k#rwami bo z takim śc*****m co się j#bała z brudasem sama zaczyna cuchnąć kozą z ryja i ciqy ! Zero szacunku dla takiej ściery jebi@cej kozą !

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
11 lat temu

Pojechały, bo mogą legalnie się yebać ile wlezie

0

Zglos komentarz

P
prarock 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bardzo dobry wybór ponieważ w Syrii i Iraku jest bardzo dobry social dla młodych rodzin. Opieka medyczna też jest na bardzo wysokim poziomie. Na koniec, życzę im wielu córek, muzułmanie je wręcz kochają.

0

Zglos komentarz

M
mikolaj_pl 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ja tu żadnego problemu nie widzę. Muzułmanki mieszkające w cywilizowanej europie chyba mogą sobie rodzić komu i gdzie chcą. Ważne aby nie rodziły i zostawały tu w niepostępowej Polsce.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Artykuł trochę na poziomie faktu bo każdy kto ma choć trochę oleju w głowie się tak nie zachowa. A komentarz zabawny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Wierszyk jest spoko, można się pośmiać. W Polsce Ahmedów nie ma a co oni robią w postępowej unii to mi zwisa.

0

Zglos komentarz

G
geniuszczura 🎖️ Snajper
11 lat temu

Zdziwiłbyś się, niestety są i to jak robactwo- zawsze w grupie.

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
11 lat temu

Za niedlugo unia wymysli przepis z zazdrości ze nalezy wpuszczać ich do Polski bo to dyskryminacja.A jak nie to odetną dotacje.Znając Polskich politykow wchodzących w tyłek calej UNI bedziemy przyjmować z otwartymi rekami,jak zreszta wszytsko co unia ustali zeby sie pozbyć ze swojego terytorium.

Za niedlugo unia wymysli przepis z zazdrości ze nalezy wpuszczać ich do Polski bo to dyskryminacja.A jak nie to odetną dotacje.Znając Polskich politykow wchodzących w tyłek calej UNI bedziemy przyjmować z otwartymi rekami,jak zreszta wszytsko co unia ustali zeby sie pozbyć ze swojego terytorium.

0

Zglos komentarz

M
mikolaj_pl 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a od kiedy kolonie miały coś do powiedzenia

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
11 lat temu

mikolaj_pl a zdziwil bys sie.Holandia ginie wlasnie przez swoje kolonie.

0

Zglos komentarz

B
booger 🌾 Wieśniak
11 lat temu

w Polsce mamy okolo 30000 ahmedów i ich ścierek. Nadal uważasz że ich nie ma? Wszędzie sie tak samo zaczynało. Fu#k islam!!!

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

no niestety problem jest i to cholernie poważny .. Moim skromnym zdaniem jezeli ktoś przechodzi na pe****lski islam to powinno sie takiemu komuś od razu odbierac obywatelstwo bez mrugnięcia oka ,a jezeli bedzie sie sadzić ,to pod mur i salwa z kałacha.

0

Zglos komentarz

P
puszczyk82 😏 Szyderca
11 lat temu

tyle w temacie

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

za ten wierszyk dałabym autorowi literackiego Nobla :)

0

Zglos komentarz

M
m1arcin1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A ja mysle, ze te mlode sc****a maja raczej korzenie w ktoryms z panstw w bylej Jugoslawi. Co do reszty zgoda, nalezy zrobic wszystko, aby izolowac nasz kraj od tej zarazy i niech mi tu jakies pier****ne lewactwo nie je**e glodnych kawalkow, ze to 21 wiek, ze Europa ma byc multi-kulti i ze oni sie...

A ja mysle, ze te mlode sc****a maja raczej korzenie w ktoryms z panstw w bylej Jugoslawi. Co do reszty zgoda, nalezy zrobic wszystko, aby izolowac nasz kraj od tej zarazy i niech mi tu jakies pier****ne lewactwo nie je**e glodnych kawalkow, ze to 21 wiek, ze Europa ma byc multi-kulti i ze oni sie z nami beda asymilowac. NIE WYKONALNE!! chocby z powodu umyslowego ograniczenia.

0

Zglos komentarz

Reklama