Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Akurat Niemcami to za całkiem niezłe pieniądze. Agencja pracy wyjazdowej do opieki nad osobami starszymi mieści sie przy mojej ulicy. Wyjeżdżające (najczęściej panie) mają płacone wszystkie składki, wyjazdy są legalne, z podpisaną umową i dojazdem pod adres. Praca od lekkiej do takiej sobie, 1200&am...
Akurat Niemcami to za całkiem niezłe pieniądze. Agencja pracy wyjazdowej do opieki nad osobami starszymi mieści sie przy mojej ulicy. Wyjeżdżające (najczęściej panie) mają płacone wszystkie składki, wyjazdy są legalne, z podpisaną umową i dojazdem pod adres. Praca od lekkiej do takiej sobie, 1200€ na miesiąc na rękę. Pewnie, że chciały by tak zarabiać w swoim mieście, ale jak nie ma? Włoszka za opiekę oferuje 600-700€. W Polsce 1200zł na rękę miesięcznie, często bez umowy. Smutne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro pieniadze pożyczył to musi oddac, i byłby frajerem gdyby oddał ze swoich , lepiej oddac narod w niewolę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane