Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kocurxtr 🎖️ Snajper
11 lat temu

polecam Żoliborz na podwórku pewnej kamienicy...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Jeszcze beatyfikacja Lecha i dalej to kilka kościołów pod patronatem braci Kaczyńskich.

0

Zglos komentarz

L
loskowalos 🌾 Wieśniak
11 lat temu

NIGDY! a jezeli tak to bierzcie kaczke z Krakowa!

0

Zglos komentarz

K
Kwinto 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Czy ten kraj musi byc eksperymentalnym polem dla roznych postumentow ??? Jak nie Bolszewckie pomniki Chwaly, Zydowskie muzea, Islamskie Meczety, Katolickie koscioly czy pomniki, to jeszcze TO ... !!! Przeciez Qwa juz jeden, poswiecony ofiarom tej katastrofy, jest !

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

Rodziny ofiar, chcą pomnika w centrum Warszawy, żeby móc SPOKOJNIE oddawać cześć swoim bliskim. Tak, bo centrum Warszawy po prostu emanuje spokojem. Myślałem, że właśnie na Powązkach jest ten spokój i powaga.

0

Zglos komentarz

Reklama