Reklama
Reklama

Komentarze

2
W
witawu 🏆 Master
11 lat temu

Naoglądają się szczyle Bear Gryllsa i im się jebie we łbie.

0

Zglos komentarz

L
luc-o 😏 Szyderca
11 lat temu

Po co zabijac zwierzeta? Malo ciapatych chodzi?!

0

Zglos komentarz

Reklama