Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gorzej jak taki "wojewoda" dziecko ci przejedzie a sąd uzna, że to był atak terrorystyczny na "mensza stanó". a alkohol pił w celu odkażenia organizmu od wirusów ebola... prawo jest tyle warte, ile traktuje na równo obywateli. w innym przypadku mamy do czynienia z orwellowskimi ś...
gorzej jak taki "wojewoda" dziecko ci przejedzie a sąd uzna, że to był atak terrorystyczny na "mensza stanó". a alkohol pił w celu odkażenia organizmu od wirusów ebola... prawo jest tyle warte, ile traktuje na równo obywateli. w innym przypadku mamy do czynienia z orwellowskimi św***ami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wykręcił się z afery hazardowej, miałby sobie z marnym mandatem nie poradzić ? hasełka nie znacie : Ch-D-kamieni-kupa ? sami głosujecie na tych cwaniaczków i pajaców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ooooo pan z afery HAZARDOWEJ daje znak, przed wyborami ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane