Reklama
Reklama

Komentarze

47
W
Wiatropylny 😏 Szyderca
11 lat temu

Dobrze, że mózgu nie ma, bo by sobie krzywdę jeszcze zrobił.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
11 lat temu

dobre na wyładowanie nerwów niż np, pastwić się nad kimś przejdzie mu do momentu odkupienia szafy

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
11 lat temu

faktycznie to są drzwi a nie szafa

0

Zglos komentarz

M
marcus711 🌾 Wieśniak
11 lat temu

gość cienki jak d**a węża :)

0

Zglos komentarz

P
plesiu89 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Najgorsze jest to, że chyba go znam.... :/

0

Zglos komentarz

T
thakanori11 🌾 Wieśniak
11 lat temu

chudy ale byk

0

Zglos komentarz

R
rafirafi76 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tacy są najtwardsi .

0

Zglos komentarz

S
SierzantYelonek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To jest Trener Świadków Jechowy. " TAK MACIE PUKAĆ KUUURWA!!! a nie że dzwonek nie działa "

0

Zglos komentarz

F
fudier 🌾 Wieśniak
11 lat temu

najlepszy koment :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Tacy 'twardziele' to swojego czasu byli moimi ulubieńcami. Byli tak pewni hardzi i siebie, że z reguły nawet nie wiedzieli kiedy lądowali na glebie kwicząc jak prosięta :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Tacy 'twardziele' to swojego czasu byli moimi ulubieńcami. Byli tak hardzi i pewni siebie, że z reguły nawet nie wiedzieli kiedy lądowali na glebie kwicząc jak prosięta :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

mozecie hejtowac smiac sie z tego leszcza ale uwiezcie wtakimstanie jaks sie wyprowadzi zruwnowagi mozna zniesc nie samowicie bul ma sie nadzwyczjana sile wiemco mowie mialem tak nie raz po anabolikach i to zeon taki chudy to złudzenie wtym stanie polwoa zwas mialby nielada problem go uspokoic pomec...

mozecie hejtowac smiac sie z tego leszcza ale uwiezcie wtakimstanie jaks sie wyprowadzi zruwnowagi mozna zniesc nie samowicie bul ma sie nadzwyczjana sile wiemco mowie mialem tak nie raz po anabolikach i to zeon taki chudy to złudzenie wtym stanie polwoa zwas mialby nielada problem go uspokoic pomeczylibysice sie torche ajakby koles wazyl 100 sete to przy takiej furi by wam mog nawet skrecic kark

0

Zglos komentarz

G
GanGstaRR 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ty weź się nie nakręcaj tak własnymi historiami bo się posikasz w majtki i na co ci to? Tak, już skręca karki, gryzie beton i używa drewnianych kołków jako wykałaczek. Śmieję się z tego bo sam ważę 90 kg, więc bez przesady z tym " zielonym Hulkiem"

0

Zglos komentarz

V
Valdi75014 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Co to jest bul???

0

Zglos komentarz

M
moro5 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dziecko specjalnej troski , styki się przepaliły :)

0

Zglos komentarz

B
BeataAnna 🌾 Wieśniak
11 lat temu

hahahahaha jebłam

0

Zglos komentarz

B
BeataAnna 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Pustak, nawet ma łeb pusty bo nic sie z niego nie wysypało :)

0

Zglos komentarz

R
raphael0 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wczoraj takiego wściekłego "patyczaka" kapciem w przedpokoju ubiłem,też do szafy się dobierał.

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
11 lat temu

Bo szafa nie oddaje...

0

Zglos komentarz

Q
qbikospiteros 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Matka kieszonkowego "funciaka we Londynie" nie dała i się koksik wypastwił na regale

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Gimbazowy JP na muchozolu :]

0

Zglos komentarz

W
wojtek7799 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Matka go zajebie za to :)

0

Zglos komentarz

P
palkora79 😏 Szyderca
11 lat temu

Szkoda tej szafy, takich już teraz nie robią. Piękna politura.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Meble s serii "Eliminator De**lizmu" po piątym uderzeniu głową następuję reset ustawień mózgu do defaultowych, pacjenta można na nowo programować.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
11 lat temu

Żeby to było takie proste... Ich licznik jest chyba ośmiobitowy, bo durny łeb nawala, nawala i nadal się nie resetuje.

0

Zglos komentarz

N
Nani94 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zapewne tata skonfiskował gry za mierne oceny w szkole ;-)

0

Zglos komentarz

G
gierappa28 🌾 Wieśniak
11 lat temu

szafa??? ja tu drzwi widze, a gosc mowi do drzwi sie puka po to sa. xD

0

Zglos komentarz

Y
Yumi49 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Eh szczerze liczyłam, że jednak szafa odda i go przydusi a tu nic :(

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

z dwojga złego lepiej w drzwi / szafę niż w niewinnego przechodnia

0

Zglos komentarz

A
alwexim 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Doktor House mu pomoże.

0

Zglos komentarz

B
bagn0 🌾 Wieśniak
11 lat temu

drzwi z papieru

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
11 lat temu

A teraz taka sama seria w ścianę :D

0

Zglos komentarz

K
kword 🌾 Wieśniak
11 lat temu

zgodnie z zasada dynamiki szafa oddaje

0

Zglos komentarz

F
Franusss 😏 Szyderca
11 lat temu

Łeb pusty to można walić :).

0

Zglos komentarz

K
Klecha 🌾 Wieśniak
11 lat temu

i później taki psychol wychodzi na ulice... xd

0

Zglos komentarz

K
KAFAR30 🌾 Wieśniak
11 lat temu

w dykte kazdy zaje.bie

0

Zglos komentarz

G
Gargoli 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Mi tam to wygląda na drzwi ale ok...

0

Zglos komentarz

B
BloodyFace 😏 Szyderca
11 lat temu

Lepiej w szafe czy tam drzwi, niż przypadkowego człowieka na chodniku

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Je8nął BePowera z Biedronki. Kiedyś poczęstowałem tym 8 letnią dziewczynkę to wywinęła kopyta do przodu i miałem okazję się z nią pobawić

0

Zglos komentarz

K
11 lat temu

Ale masz wyobraźnię?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ciekawe czy w czasie gwaltu spiewala szwedzki hymn?

0

Zglos komentarz

P
p4r4b0l3k 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

szafe ma za plecami to sa drzwi od pokoju -.-

0

Zglos komentarz

S
syjusz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

to chyba jeden z zagranicznych odcinków serii : "Surowi Rodzice" ,a główna role gra "Bezstresowe wychowanie"

0

Zglos komentarz

T
TheMaciej 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Hehe a na następny dzień rano u kierowniczki akademika "Zapłacę tylko niech pani do rodziców listu nie wysyła, jutro pieniążki przyniosę obiecuje"

0

Zglos komentarz

T
tomazz00 😏 Szyderca
11 lat temu

Co taki kr***n robiłby w akademiku???

0

Zglos komentarz

G
gregoroth666 🌾 Wieśniak
11 lat temu

mocne dropsy ( materiały ) przyjmuje owy bohater

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
11 lat temu

ów bohater, do ciula, nie owy

0

Zglos komentarz

H
heerind 😏 Szyderca
11 lat temu

Jak mawiał Bruce Lee: "deska nie oddaje ciosów".

0

Zglos komentarz

K
krist6 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A co na to deska ?

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

stanowczo za duuuuuuuuużo magnezu przyjął.

0

Zglos komentarz

E
elpe81 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a tuz obok tez bezbronna ściana stała mógł też spróbować z nią

0

Zglos komentarz

M
Mr.Hayde 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nie wiem co bierze ale niech bierze pół bo się wykończy.

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
11 lat temu

Znana historia. Wnerwił się, bo go koledzy podejrzeli, jak przebiera się w damską bieliznę i wącha ich przechodzone majtasy.

0

Zglos komentarz

A
alecyc 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Powinien zajeba@$$#ć z główki w chodnik z 8-mego piętra

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ferdalala tak robi jak z dwa dni żadnej kobiecie nie przywali ;)

0

Zglos komentarz

T
Tomasz2387 🌾 Wieśniak
11 lat temu

hehe xD dobre dobre

0

Zglos komentarz

K
KrissWLKP 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zdesperowany jehowy. Znowu nikt mu nie otwiera.

0

Zglos komentarz

Reklama