Reklama
Reklama

Komentarze

34
C
crazybread 🌾 Wieśniak
11 lat temu

powinien mu ktos leb ukrecic

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

jak długo tą żydowską gnidę będą trzymać w tym rządzie i to jeszcze na takich prestiżowych stanowiskach! on nawet na ciecia parkingowego się nie nadaje!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

mnie ciekawi gdzie jego pan Tusk się podział schował się to oznacza że ma coś na sumieniu żal mi tych głupców co na nich głosowali i zostali przez PO wydymani.

0

Zglos komentarz

M
marazzzz 🏹 Łowca
11 lat temu

Raaadek, powstał przez przypaaaadeek ;-)

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
11 lat temu

Fotka idealna do komentarza, a i on do niej także

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
11 lat temu

Posmiewisko dla swiata.

0

Zglos komentarz

P
puszczyk82 😏 Szyderca
11 lat temu

nic tylko wypie.dolić kopa w ten usmiechnięty ryj!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

W końcu jakiś POlityk odważył się powiedzieć publicznie trochę prawdy, a i tak wyszło źle... Szacun Sikorskiemu za odwagę.

0

Zglos komentarz

S
sipek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Sikorski Ty głupi kuta@sie, jesteś parówą nie dbającą o interesy rzekomo TWOJEJ! Rzeczy Pospolitej III! Tacy politycy do bagna!

0

Zglos komentarz

J
jojoba 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a niby co sie stało??? pewnie prawde powiedział !! wielki mi skandal heheheeh

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Koszerni śmieją się nam Polakom w twarz

0

Zglos komentarz

A
a1ednak 🎖️ Snajper
11 lat temu

Z wielkim szacunkiem. Panie Sikorski ,ch*j Ci w dup@

0

Zglos komentarz

D
dliro 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Do pieca z tym żydem na "dziesięc zdrowasiek"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Boże! Znowu ten lump.

0

Zglos komentarz

R
ryjuny6 🏹 Łowca
11 lat temu

Dobrze, że nie stało się nic ;)

0

Zglos komentarz

J
jacek8887766 🌾 Wieśniak
11 lat temu

CIEKAWE ILE WSTAWIAJĄCY MA IQ , PODEJŻEWAM ŻE PONIŻEJ 10 , DLA MNIE NA ZDJĘCIU TO GOŚĆ !!!!!!

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

idź włazić w d**ę Sikorskiemu gdzie indziej, tu nikt nie musi wiedzieć o twoich preferencjach...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ży**k.

0

Zglos komentarz

M
m_p_123 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A właściwie to so sie stao?

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Średnio rozgarnięci absolwenci podstawówki wiedzą. Skończysz szóstą klasę, też wiedział będziesz.

0

Zglos komentarz

Z
zigi333 🌾 Wieśniak
11 lat temu

największy buc i matoł z jakim kolwiek miałem do czynienia jak takich ludzi można wybierać do rady ministrów wizytował szpital w bydgoszczy w którym leżałem

0

Zglos komentarz

C
cairo 💩 JP 100%
11 lat temu

Ja z negatywnymi komentami bym sie wstrzymał na waszym miejscu, wypływają następne fakty, możecie mieć kaca, albo co bardziej pewne wasze IQ jest poniżej średniej.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

myślę, że twoje jest porównywalne do tego żydowskiego kmiotka, także -150!gratulację

0

Zglos komentarz

R
robgrab 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Po co takie teksty? Sikorski to de**l, czasem mu się wymsknie ujawnić tajemnice rządowe. Ale ch*j z tym, on jest i PO jest przez takich de**li jak wy bo głosujecie na nich. Na tym zdjęciu powinniście być WY, a nie on. Wy de**le do kwadratu, elektorat PO z ostatnich i jeszcze poprzednich wyborów.

Po co takie teksty? Sikorski to de**l, czasem mu się wymsknie ujawnić tajemnice rządowe. Ale ch*j z tym, on jest i PO jest przez takich de**li jak wy bo głosujecie na nich. Na tym zdjęciu powinniście być WY, a nie on. Wy de**le do kwadratu, elektorat PO z ostatnich i jeszcze poprzednich wyborów.

0

Zglos komentarz

K
kasagaz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

w ten sposób nikogo nie nawrócisz, nie możesz de**lowi wprost powiedzieć że jest de**lem bo się obrazi i zrobi ci na złość.

0

Zglos komentarz

O
otoon123 🌾 Wieśniak
11 lat temu

następna pała po Tusku

0

Zglos komentarz

H
hemisys 😏 Szyderca
11 lat temu

Nie bądźcie ignorantami i nie wierzcie co w mediach głównych nasi "oświeceni i kompetentni dziennikarze" piszą... Boszeee... łykacie to łajno jak wodę... jeśli chcecie znać prawdziwe dno to wstukajcie w google: defence24 sikorski rozbroił bombę. I dopiero gdy przeczytacie choć wytłuszczony...

Nie bądźcie ignorantami i nie wierzcie co w mediach głównych nasi "oświeceni i kompetentni dziennikarze" piszą... Boszeee... łykacie to łajno jak wodę... jeśli chcecie znać prawdziwe dno to wstukajcie w google: defence24 sikorski rozbroił bombę. I dopiero gdy przeczytacie choć wytłuszczony druk się wypowiadajcie. Pozdrawiam i miłego dnia już po jutrze weekend:)

0

Zglos komentarz

H
hemisys 😏 Szyderca
11 lat temu

albo dla wszej wygody kopiuję ten wytłuszczony początek analizy: "Wywiad Radosława Sikorskiego dla magazynu Politico może być próbą wcześniejszego "zdetonowania" rosyjskiego ładunku informacyjnego mającego zdestabilizować sytuację na polskiej scenie politycznej." Jak to się mów...

albo dla wszej wygody kopiuję ten wytłuszczony początek analizy: "Wywiad Radosława Sikorskiego dla magazynu Politico może być próbą wcześniejszego "zdetonowania" rosyjskiego ładunku informacyjnego mającego zdestabilizować sytuację na polskiej scenie politycznej." Jak to się mówi: wyłącz TV włącz myślenie! Pozdrawiam:)

0

Zglos komentarz

K
kasagaz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

już ty go nie broń, historia pokaże kto miał rację, jak na razie między innymi dzięki niemu mamy takie posrane stosunki z rosją.

0

Zglos komentarz

H
hemisys 😏 Szyderca
11 lat temu

Nie bronie go, koleś zupełnie mnie nie interesuje, raczej walczę z bezkrytycznym słuchaniem przekupnych i nieprofesjonalnych mediów. I przy tej okazji: w polityce nie ma przypadków, ani tak głupich pomyłek. To że media o tym dyskutują wystawia je na porządne pośmiewisko. Amatorka, mizerność i byleja...

Nie bronie go, koleś zupełnie mnie nie interesuje, raczej walczę z bezkrytycznym słuchaniem przekupnych i nieprofesjonalnych mediów. I przy tej okazji: w polityce nie ma przypadków, ani tak głupich pomyłek. To że media o tym dyskutują wystawia je na porządne pośmiewisko. Amatorka, mizerność i bylejakość. I szkoda, że tak ogromna rzesza Polaków słucha tego bełkotu i przyjmuje do siebie.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

To ze Sikorski to wariat było wiadome już od dawna. Gdy mówił o tym ze chciałby wyburzyć Pałac Kultury. Wszyscy którzy chcą burzyć Historie to wariaci.

0

Zglos komentarz

A
akong 💩 JP 100%
11 lat temu

LIZUS

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Jak by sie dobrze przyjrzeć to za nim widac cień seryjnego samobójcy, zawsze tek bylo gdy ktos za duzo wiedzial i za duzo mowil

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
11 lat temu

pomijając wszystkie sprawy merytoryczne i logiczne, dla mnie gość zawsze był jakiś taki śliski.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ferdal, chcesz wpie*dal?

0

Zglos komentarz

F
fwio 🌾 Wieśniak
11 lat temu

każdego prawicowca lewactwo piętnowałoby jeszcze następnych kilka lat (czyli do swojej śmierci), ale tu drobna wrzuta, niby żarcik, aby skr***niały leming (tautologia) szybko zapomniał...

0

Zglos komentarz

K
Kris_Milan 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A dla mnie media jako że one są najbliżej tego typu rzeczy powinny napiętnować to i wyśmiewać a nie zapraszają takiego Niesioła czy Millera(wiem SLD) i ja słyszę że nic się nie stało,pomylił daty itd a pani redaktor jedna z drugą zamiast wyśmiać to przytakuje...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Pa pa... powinien odejść, ta afera przede wszystkim pokazała, ze nie radzi sobie z pełnioną funkcją i psychicznie coś nie tego, osoba nie wiedząca co mówi nie rozumiejąca konsekwencji swoich zachowań nie powinna sprawować żadnej funkcji publicznej zwłaszcza tych najwyższych bo to niebezpieczne dla k...

Pa pa... powinien odejść, ta afera przede wszystkim pokazała, ze nie radzi sobie z pełnioną funkcją i psychicznie coś nie tego, osoba nie wiedząca co mówi nie rozumiejąca konsekwencji swoich zachowań nie powinna sprawować żadnej funkcji publicznej zwłaszcza tych najwyższych bo to niebezpieczne dla kraju, i mało mają tu do "gadania" poglądy czy sympatie polityczne. DO WIDZENIA.

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
11 lat temu

nie dodawajcie tego smiecia,az zygac sie chce jak go widze

0

Zglos komentarz

J
jupit3 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zdradek Sikorski

0

Zglos komentarz

B
Borzo30 🏹 Łowca
11 lat temu

Sikorski czyli Jak prawie rozpętałem 3 wojnę światową xd

0

Zglos komentarz

M
MarioZed 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nawet jakby ktoś go zobaczył pierwszy raz, to by powiedział że facet ma coś z garami.

0

Zglos komentarz

Reklama