Reklama
Source: wgrane.pl

Ukraińcy wyrzucili do śm***i już 14 polityków

przez Admin — 11 lat temu
34

Zglos post

Reklama

Komentarze

27
E
explorer 😏 Szyderca
11 lat temu

w polsce nie da rady bo mocarze w sieci a w realu cioty

0

Zglos komentarz

P
piterek_gda 😏 Szyderca
8 lat temu

U nas młodzierz weszpolska, tam banderowska bandyterka., Buźki nie skalane procesami myślowymi. Robi się coraz mniej ciekawie.

0

Zglos komentarz

D
darlis76 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Czekam z nicierliwością na nagranie jak będą chcieli wrzucić władimira Kliczke.

0

Zglos komentarz

J
jestemsuper 💩 JP 100%
11 lat temu

Banderowcy, banderowcy, banderowcy. Wiocha już dawno została przejęta przez nacjonalistów, rasistów i faszystów, bo portal nie podlega cenzurze. Ciągłe powtarzanie o tym, że wszyscy Ukraińcy do banderowcy jest po prostu nudne. Faktem jest, że do rządu z nacjonalistów dostał się tylko Lashko - świr...

Banderowcy, banderowcy, banderowcy. Wiocha już dawno została przejęta przez nacjonalistów, rasistów i faszystów, bo portal nie podlega cenzurze. Ciągłe powtarzanie o tym, że wszyscy Ukraińcy do banderowcy jest po prostu nudne. Faktem jest, że do rządu z nacjonalistów dostał się tylko Lashko - świr pokroju naszego Korwina z tym, że Laszko prócz tego, że mówi to jeszcze robi. Serio - tak ciężko o trochę dociekliwości z Waszej strony w sprawach o których się wypowiadacie? Nas w takim razie można nazwać wszystkich rasistami, złodziejami i pijakami - bo mały procent społeczeństwa taki właśnie jes

0

Zglos komentarz

A
Anonim
11 lat temu

to psy banderowskie !!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

C
cezi2626 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nigdy do tego w polsce ne dojdzie bo polacy potrafia tylko drzec sie na monitor czy telewizor i nic poza tym innego nie zrobio bo jestesmy tchurzami

0

Zglos komentarz

P
plaskooki 🌾 Wieśniak
11 lat temu

i co poniektórzy mają poważne problemy z ortografią...

0

Zglos komentarz

B
biedronka2019 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nasi tez sie tam nadają i dodatkowo na przemiał albo sprasować

0

Zglos komentarz

M
munios123 😏 Szyderca
11 lat temu

Dwa obrazki na wiosce.... obok siebie!!! Najpierw się gani banderowców, a za chwilę chwali!

0

Zglos komentarz

B
BEERserker 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jeszcze zatęsknicie za Putinem jak nas banderowcy najadą...

0

Zglos komentarz

M
megasam1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dziwię się dlaczego nie odrąbali człowiekowi głowy w końcu to UPA !!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Pomysł bardzo dobry, ale jak Polacy też by tak polityków traktowali(słusznie zresztą) to w Warszawie śmietników by brakło.

0

Zglos komentarz

J
jj82 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ludzie ogarnięcie sie...bo NIE o to chodzi w tym filmie KTO. M1CLAY19 I EXPLORER W 100% sie zgadzam!!!

0

Zglos komentarz

K
kapsell 😏 Szyderca
11 lat temu

Banderowcy biora odwet na swych współplemieńcach o innych pogladach.Ot euroPejska demokarcja.

0

Zglos komentarz

M
makrelson 🏹 Łowca
11 lat temu

w polsce kibli by zbrakło na tych nierobów w ku**atkach.

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
11 lat temu

Napisałbym że nasi uciekli do brukselki ale boje się minusów bo nie do końca jest to prawda...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Boisz się minusów ? hehehehehehe

0

Zglos komentarz

A
11 lat temu

przeciez to faszysci z prawego sektora

0

Zglos komentarz

B
bak_mir 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Fajnie tylko ci co najwięcej przeskrobali to jeżdżą z ochroną, a tu widać że idzie sam więc może ten akurat nic złego nie zrobił. To tak samo jak JKM zszedł do protestujących górników i dostał zapytanie dlaczego bierze kasę i nic nie robi :S

0

Zglos komentarz

D
DXPac 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Przecież to Upowcy piosenka i gość siedzi na koniec na tle czerwono czarnej flagi. Nie ma się z czego śmiać najchętniej przyszli by do was pod domu i zlinczowali a kobiety zgwałcili. Narodowcy Ukraińscy to wielkie zagrożenie. A nasi idioci w mediach i politycy o tym milczą. Byłem ostatnio we Lwo...

Przecież to Upowcy piosenka i gość siedzi na koniec na tle czerwono czarnej flagi. Nie ma się z czego śmiać najchętniej przyszli by do was pod domu i zlinczowali a kobiety zgwałcili. Narodowcy Ukraińscy to wielkie zagrożenie. A nasi idioci w mediach i politycy o tym milczą. Byłem ostatnio we Lwowie i jak duża jest to zagrożenie przekonałem się sam strach było odzywać się po Polsku wszędzie ludzie z opaskami czerwono czarnymi a w lokalu gdzie mieliśmy spotkanie sala wyłącznie dla nich gdzie nie wejdziesz . Niech nasze media i politycy dalej kłamią jaka Rosja zła a Ukraina nas kocha i wspani

0

Zglos komentarz

C
czacha666_2004 😏 Szyderca
11 lat temu

Dobrze prawisz, myślę, że ewolucyjnie to ten sam rząd co talibscy ekstremiści. Może trochę bardziej ogładzone towarzystwo, bo bliżej Europy ale przy większej swobodzie robiliby dokładnie to samo. Dzicz.

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
11 lat temu

Tu nie chodzi o to co to za organizacja tylko o potraktowanie szmaty na stanowisku ,ktora kradnie pieniadze obywateli. Czemu wywracasz kota ogonem? Uderzasz w czuly punkt stosunkow Polsko-Ukrainskich a nie o to chodzilo. Ja sposob potraktowania pacjenta uwazam za doskonaly.Krzywdy mu nie zrobili a...

Tu nie chodzi o to co to za organizacja tylko o potraktowanie szmaty na stanowisku ,ktora kradnie pieniadze obywateli. Czemu wywracasz kota ogonem? Uderzasz w czuly punkt stosunkow Polsko-Ukrainskich a nie o to chodzilo. Ja sposob potraktowania pacjenta uwazam za doskonaly.Krzywdy mu nie zrobili a pokazali gdzie jego miejsce. W Polsce jak by tak bylo to zabraklo by smietnikow. Donek z Brukseli sie z Ciebie smieje a powinien z takiego kibla do konca zycia palca nie wystawic.

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
11 lat temu

Podobnych opowieści nasłuchałem się o Kraju Basków, jak byłem w Hiszpanii na stażu... "wystarczy się odezwać castellano a dostaniesz kosę", mówili. Gó**o prawda.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Dla Kalisza musiałby być kontener ..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

A JKM zmiesci sie do popielniczki

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
11 lat temu

u nas w polsce mało który by się zmieścił do śmietnika, taka tusza politytka

0

Zglos komentarz

J
11 lat temu

są wysypiska a w warszawie jest tez spalarnia :)

0

Zglos komentarz

J
11 lat temu

banderowcy joobani zawsze będą banderowcami joobanymi

0

Zglos komentarz

J
jojoba 🌾 Wieśniak
11 lat temu

polacy nie chamy i swój rozum maja

0

Zglos komentarz

A
audi-a6 😏 Szyderca
11 lat temu

je-bać banderowców, ale wyrzucając polityków dobrze robią

0

Zglos komentarz

O
ozii42 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wszyscy na tym filmie to banderowskie śc****o!!!

0

Zglos komentarz

B
barsebol 💩 JP 100%
11 lat temu

tak czy siak, jeb*** banderowców !!!

0

Zglos komentarz

M
Meloman1 💩 JP 100%
11 lat temu

Może wystarczy tych polityków NIE WYBRAĆ? To chyba mądrzejsze niż najpierw ich wybierać, a potem wyrzucać do śm***i, nie?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

UPOWCY ale jeżeli polityk to dobrze zrobili!!!

0

Zglos komentarz

Reklama