Reklama
"To promocja Polski na Świecie, nie dla Polaków"

"To promocja Polski na Świecie, nie dla Polaków"

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
11 lat temu

a coz ci zydzi przez ten czas ktory zyli w Polsce dal tej Polski wlasnie zrobili zeby honorowac ich muzeum?to teraz trzeba wybudowac muzemum ukraincow polskich,bialorusinow polskich,tatarow polskich,niemcow polskich....

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Pozostali nie mają takiej siły przebicia, władzy i pieniędzy ;)

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
11 lat temu

Wybierz się do muzeum to może się dowiesz.

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
11 lat temu

stoney-szkoda kasy na bilet.wiem ze zrobili nic

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
11 lat temu

O widać że władza otworzyła sobie muzeum o swojej histori

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
11 lat temu

A może cos tam powinno być o Helenie Wolińskiej

0

Zglos komentarz

Reklama