Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego te rządowe bydło boi się takich zgromadzeń Polaków jak miało to miejsce podczas Marszu Niepodległości. Dlatego organizują prowokacje . Ale w końcu jak to wszystko ruszy to z sejmu i dworku Sikorskiego w Chobielinie zostaną zgliszcza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy nie latwiej zabrać wszystkie pieniadze i dac kartki? Nie nie lepiej bo wtedy urzednicy nie mogliby brac lapowek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No naprawdę krwiopjcy, nie to co USA, jak korzystasz z odliczenia trzymasz to do konca życia. Naprawdę szkoda mi biednych Polaków. Tak chcą skorzystać z odliczeń, ale dowodów na to to już nie mają ochoty trzymać. To może nie korzystać z odliczeń, barany
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech wybrańcy narodu zaczną od siebie. Rozliczyć posłów za 25 lat do tyłu. Z okazji 25lecia "wolności"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane