Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już babcie dla PiSu raz liczyły głosy i wyszło im, że PiS jednak przegrał. Niech liczą jeszcze raz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy Ty w to wierzysz,co wystawiasz???Bo ja nie wierzę że w kraju mieszkają aż tacy idioci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska jest sprzedana, wszystkie sklepy inwestorzy są za granicy, stocznie sprzedali, huty sprzedali, hale stawiane są ale nie przez naszych, drogi budują zagraniczni inwestorzy mając Polaków za podwykonawców którzy mają czasami 6-7 złoty na godzinę... Teraz jeszcze fala imigrantów z Ukrainy, gdzie...
Polska jest sprzedana, wszystkie sklepy inwestorzy są za granicy, stocznie sprzedali, huty sprzedali, hale stawiane są ale nie przez naszych, drogi budują zagraniczni inwestorzy mając Polaków za podwykonawców którzy mają czasami 6-7 złoty na godzinę... Teraz jeszcze fala imigrantów z Ukrainy, gdzie Polski rząd pomaga Ukrainie bardziej niż Polakom! Parodia na kółkach i te wybory to też parodia bo w Polsce jest teoretycznie 10 mln osób co głosuję zawsze przeciwko Polakom. Czekam na wiek emerytalny 75 lat może w tedy ktoś coś zrozumie bo na razie głupich nie brakuje!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
NO TO TERAZ SIE OKAZUJE, ZE KOMUNISCI BYLI CNOTAMI UCZCIWOSCI W POROWNANIU Z GRUPAMI DZISIEJSZYCH BANDZIOROW Z BIALYMI KOLNIERZYKAMI W FOTELIKACH ZAFUNDOWANYCH PRZEZ SPOLECZENSTWO - A PO PRZEKAZANIU SERWEROW W RECE KOLESI PO FACHU BEDA STOLKI FUNDOWAC SAMI SOBIE !!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane