Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po policzeni wyników z 30 procent okręgów głównie tych mniejszych - wiejskich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie pozwoli dziadów z PKW tknąć, bo ustalił już z nimi wynik "wyborów" prezydeckich
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PANIE PREZYDENCIE !! JAK PAN WYJDZIE Z KAPLICY PIWNICZNEJ ,ZOBACZY TVN 24 I WCIAGNIE DO PLUC POWIETRZE Z XXI WIEKU A NIE Z XIV JAK W KAPLICY TO BEDZIE PAN WIEDZIAL WIECEJ O LICZENIU GLOSOW PRZEZ KOMISJE WYBORCZE !!. W TEJ DZIEDZINIE I NIE TYLKO POLSKA PO 80 TYM ROKU A SZCZEGOLNIE ZA RZADOW PANSKIEJ...
PANIE PREZYDENCIE !! JAK PAN WYJDZIE Z KAPLICY PIWNICZNEJ ,ZOBACZY TVN 24 I WCIAGNIE DO PLUC POWIETRZE Z XXI WIEKU A NIE Z XIV JAK W KAPLICY TO BEDZIE PAN WIEDZIAL WIECEJ O LICZENIU GLOSOW PRZEZ KOMISJE WYBORCZE !!. W TEJ DZIEDZINIE I NIE TYLKO POLSKA PO 80 TYM ROKU A SZCZEGOLNIE ZA RZADOW PANSKIEJ PO BLYSKAWICZNIE OSIAGNELA EPOKE KAMIENIA LUPANEGO !!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Komuniści też tak mówili!!! XXI wiek a my wybory na liczydłach tydzień czasu liczyć będziemy. Nie o take Polske my walczyli nie Bolek!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane