Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ta ustawa to straszny bubel, straciła na niej branża reklamowa, straciły kluby sportowe, teraz pora wziąć się za podatników.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak zamkną 6 mln Polaków to kto będzie pracował na wypłaty dla tychże służb celnych? ;D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Łaskawie idą na ugodę w postaci grzywny- 5000zł + 500zł koszta sądowe. Wysyłają takie pisma do ludzi, którzy wygrali w ostatnich kilku latach łącznie minimum 1500zł, a więc grosze. Skuteczniejsze niż fotoradary;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Typowe .. Opierd**lić ludziom ,by bydlo zlodziejskie sie nachapało przy korycie ,teraz mam nadzieje ,ze jak wyruch**li nas wyborców to Lud sie wreszcie wk**w** i jakąś złodziejską ku*we powiesi na szubienicy. To byłby dobry moment do rewolucji ,rewolucji anty złodziejskiej w Naszym Kraju!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane