Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ja też mogę to wstawić jeszcze kilka razy? Czy już limit na to zdjęcie wyczerpany?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy pisze.., rozczula się, a w naszym powtarzam NASZYM Państwie dzieją się cuda.. czy naprawdę potrzebujemy kogoś typu V jak Vendeta, czyli zbrodni by coś się zmieniło, jest nas około 30 mil w sile wieku a dajemy sie 460 złodziejom?? Co się z nami dziej czy już każdy patrzy na czubek własnego nosa...
Każdy pisze.., rozczula się, a w naszym powtarzam NASZYM Państwie dzieją się cuda.. czy naprawdę potrzebujemy kogoś typu V jak Vendeta, czyli zbrodni by coś się zmieniło, jest nas około 30 mil w sile wieku a dajemy sie 460 złodziejom?? Co się z nami dziej czy już każdy patrzy na czubek własnego nosa?? Zarabiam dobrze w jednej z nielicznej POLSKIEJ firmie ale jak widzę ten cały cyrk i nie przez TVN ( PO) czy Polsat tylko przez prawo US i innych instytucji to co my jeszcze robimy siedząc przed tym komputerem... Ludzie robią z nas totalnych id****w a na samyc demotywatorach siedzie 200tys ludzi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane