Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ja jestem za zawsze Psl jest ma nie więcej jak 5 % popracia a nagle się mu robi 17 %
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
owca słuchaj a nie możesz zaprotestować żeby zimą nie było zimno bo to mnie bardziej wkoorwia w tym kraju? może da się to załatwić
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro mówi się, że PiS mógł wygrać, to wybory faktycznie musiały być sfałszowane.Też już nie mogę znieść poniżania Polski i Polaków przez fanatyków religijnych i innych pisowców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepiej żeby Polskę poniżali starzy sbcy i ubecy? Dla mnie to żadna alternatywa...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ależ pisowcy, w znaczeniu wyznawców prezesika, to w większości byli partyjniacy, którzy z afiszowania się miłością do nieboszczki PZPR przeszli na afiszowanie się miłością do kościoła.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A w PO, SLD i PSL same świeżynki? Moim zdanie ten fanatyzm religijny w dużej mierze nakręcają takie postawy jak Twoja. Agresja rodzi agresję. A potem rozpętuje się wojna o brak krzyża na Giewoncie w jakimś klipie. Jakby nikt nikogo nie obrażał to nie byłoby eskalacji napięć. Fanatycy są po każdej st...
A w PO, SLD i PSL same świeżynki? Moim zdanie ten fanatyzm religijny w dużej mierze nakręcają takie postawy jak Twoja. Agresja rodzi agresję. A potem rozpętuje się wojna o brak krzyża na Giewoncie w jakimś klipie. Jakby nikt nikogo nie obrażał to nie byłoby eskalacji napięć. Fanatycy są po każdej stronie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A podaj nazwiska majorero, skoro tak twierdzisz. Demagogiem być, łatwa rzecz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sformułowanie z dzisiejszej audycji w radiu. ANTYRADIO podało "ekstremiści prawicowi" to już lekka przesada.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety typowe polskie jest narzekanie z za monitora ale nikt nie pójdzie na ulice.Przykład w Belgi chcieli podnieśc wiek emerytalny wybuchły zamieszki a w Polsce d**a cisza!!! LUDZIE OBUDZCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RZAD TUSKA ROBI NAS W CHU.A!!!!!!!!!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mów za siebie. Ja byłem. A ty, obudziłeś się??? Czy bolał cię paluszek albo miałeś kaszelek?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane