Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
morusek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nooo !!!!....Blysnal wicek yntelygencjo !!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Beton.

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
11 lat temu

Prosta sprawa, bo z takiej gry nie da się odprowadzić podatku, a z kasyn zawsze coś skapnie. Oczywiście żart, w rozgrywkach pokera na poziomie zawodowym, wiadomo kto ile zgarnie, ale przecież są równi i równiejsi i polska moralność.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
11 lat temu

Ludzie gdy są chorzy idą do lekarza, a jak pierdo....ęci idą w politykę.

0

Zglos komentarz

Reklama